7 paprastos „Victoria’s Secret“ modelio Romee Strijd grožio paslaptys

  1. Nepersistenkite su kvepalais

Romme Strijd renkasi lengvesnius, gaivesnius kvepalus. Taip pat nepersistengia besikvepindama – užsipurškia šiek tiek ant kaklo ir riešo, nes tai šilčiausios vietos, kurios suaktyvina kvapą.

  1. Nenaudokite daug makiažo valiklio

Dauguma makiažo valiklių yra gana agresyvūs mūsų odai arba per riebūs, todėl modelis stengiasi kuo mažiau naudoti makiažo valiklio, todėl dažniausiai makiažą nusiplauna su vandeniu.

  1. 5 min. grožio ritualai

Į Romme Strijd 5min. Grožio ritualą įeina: rytinis atsikėlimas, šaltas dušas, odos sudrėkinimas švelniu kremu, neryškus lūpų blizgesys na ir šiek tiek birios pudros.

    1. Neišeikite iš namų be pagrindinių Jūsų pagalbininkų

Viktoria’s Secret“ modelis visada su savimi rankinėje turi akis drėkinančius lašiukus (išsausėjusias akis sudrėkinti), lupų blizgesį bei birią pudrą.

  1. Paįvairinkite sporto treniruotes

Modeliui nepatinka griežtos bei monotoniškos sporto treniruotės. Ji stengiasi kuo labiau jas paįvairinti. Štai vieną diena ji sportuoja draugų grupėje, kitą – trenerio priežiūroje, dar kitą savarankiškai. Romme Strijd teigia, jog treniruočių įvairovė padaro treniruotes daug įdomesnes ir malonesnes.

  1. Nesidarykite makiažo be reikalo

Aš stengiuosi naudoti kuo mažiau makiažo tomis dienomis, kai nedirbu“ – sako Romme Strijd.

Modelis tomis dienomis naudoja tik lengvai drėkinantį veido kremą ir jos teigimu to pilnai pakanka , kad veido oda būtų švytinti ir skaisti.

    1. Nenaudokite plaukų kondicionieriaus visiems savo plaukams

Gražuole su plaukų kondicionieriumi tepa tik plaukų galiukus, kadangi padauginus jo, plaukai tampa it netikri . Romme tiesiog išsiplauna plaukus savo mėgstamu šampūnu, juos iškarto išdžiovina tuomet suriša į kuodą ir po valandos išleidžia.