Žinomiausi modeliai ir jų stilius pagal zodiako ženklą

Šio zodiako modeliai yra menininkai iš prigimties. Jie dažniausiai savęs neriboja rinkdamiesi aprangos stilių. Tačiau dažniausiai nukrypsta į vandenyną. „Tekantys“ audiniai, „laisvos“ spalvos, vandenyno apranga – visa tai būdinga žuvims. Šio ženklo modeliai renkasi natūralią avalynę – mėgsta vaikščioti basomis, visai kaip maudymosi kostiumėlių modelis – Hailey Clauson.
Rosie Huntington Whitely – avinas.
Šio zodiako modeliai turi neįtikėtiną pasitikėjimą savimi. Jie linkę atsiriboti nuo visų, kas juos lėtina. Pagrindiniai jų aprangos akcentai – tai kelnės ir bateliai žema pakulne. Pavyzdžiui, kaip modelis Hailey Clauson. Ji tiesiog dievina įvairias, spalvotas kelnes ir žema pakulne batelius. Toks stilius suteikia ne tik komforto jausmą, bet ir yra stilingas.
Linda Evangelista – jautis.
Tai grožio ir romantikos įsikūnijimai. Šio ženklo modeliai tiesiog dievina prabangą. Pagrindinė stiliaus taisyklė – komfortas madoje. Pavyzdžiui, buvusio modelio Linda Evangelista stiliuje vyravo prabangūs audiniai: kašmyro megztukai, zomšiniai sijonai, o svarbiausia – odiniai paltai.
Pamela Anderson – vėžys.
Šio zodiako tipo modeliai sunkiai moka išlipti iš savo komforto zonos. Pavyzdžiui, Pamela Anderson dievina seksualų stilių ir jį visada tokį išlaiko. Džinsai, seksualūs marškinėliai, trumpi sijonai ar šortai – tai pagrindinė gražuolės mėgstama apranga.
Jourdan Dunn – liūtas.
Liūtai mėgsta būti dėmesio centre. Nenuostabu, kad šio ženklo modeliai dažniausiai keičia stilius. Jie nėra pratę ilgai pasilikti prie vieno. Pavyzdžiui, „Victoria’s Secret“ modelis Jourdan Dunn linkusi keisti stilių kiekvieną dieną ir mėgautis gaunamu dėmesiu dėl stiliaus įvairovės.