Modeliai žurnale ir realybėje

Nei vienas modelis realiame gyvenime neatrodo taip kaip atrodo nuotraukose žurnaluose. Tai nereiškia, kad realybėje jie visi su spuogais, dideliais pilvais ar nušiurusiais plaukais, tačiau tie modeliai nėra tokie nepriekaištingi kaip juos mato kiti, tuo labiau – jie tikrai tokie negimė.
Modeliams yra mokama už tai, kad jie save prižiūrėtų ir rūpintųsi savo išvaizda. Kadangi sėkmingi modeliai uždirba nemažus pinigus, todėl gali sau leisti prabangiai save prižiūrėti. Modeliams nereikia nerimauti dėl neužbaigto darbo projekto, ar dėl viršvalandžių, už kuriuos dar nesumokėta. Modelių darbas yra – atrodyti tobulai.
Realybė, kuri yra žurnaluose ir kitose reklamose – tai realybė, sukurta reklamos verslo. Čia modeliai yra prekė. Nereikia modeliams pavydėti jų grožio nuotraukose, nes tai ne realybė. Pavyzdžiui, nuotraukoje modelio akys padažytos taip, kad atrodytų seksualios, tačiau prieš fotosesiją jos tikrai taip neatrodė.
Modelis atrodo nepriekaištingai visur – pradedant žurnalo viršeliais baigiant podiumu. Bet tai yra tik sukurta išvaizda, tai nėra natūralus dalykas. Viskas yra sukurta – modelio išvaizda, apšvietimas, tinkamas kampas, makiažas, drabužiai – visa tai yra junginys, kurio rezultatas – nepriekaištinga modelio išvaizda.
Taip modeliai atrodo darbo metu, nes toks jų darbas, tuo tarpu realybėje- jie tikrai nevaikšto kasdien su nepriekaištingu makiažu, tinkamu apšvietimu ir t.t. Kai jų darbas baigiasi, viskas pradingsta, tobula ir nepriekaištinga jų išvaizda tiesiog išnyksta. Ir modeliai tampa realiais žmonėmis.
Niekada negalvokite, kad norite atrodyti taip kaip modelis iš žurnalo. Tai tiesiog nėra sveika, nes nėra realu. Kai kitą kartą pamatę gražų modelį norėsite tapti tokiu pačiu, pagalvokite kiek laiko reikėjo, kad modelis šitaip atrodytų, kiek valandų prie jo gaišo aukščiausio lygio stilistai, makiažo meistrai ir kiti specialistai.
Tiesa, kad į modelius patenka tik gražūs žmonės, bet taip yra todėl, kad jiems reikia sunaudoti mažiau makiažo prieš fotosesiją, tuo tarpu negražų žmogų reikėtų makiažo pagalba pakeisti iš esmės. Žavėtis modeliu žurnale ir aptarinėti jo išvaizda nėra nieko nenormalaus, tačiau lyginti save su juo – visiška beprotybė.