Kaip sužinoti ar gali būti modelis?

Jei modelis negali įsipareigoti modeliavimui visu 100 procentų, tuomet gal geriau jam reikia dar šiek tiek pagalvoti ar jis tikrai nori būti modeliu, nes yra modelių, kurie gyvena ir kvėpuoja šia pramone. Todėl tai būtų neteisinga jų atžvilgiu, nes jie atiduoda visa save dirbdami modeliu. Tačiau, jei visa širdimi nori būti modeliu, tačiau nežinai ar tiksi, yra keli būdai pasitikrinti daug neišlaidaujant ir neeikvojant daug savo laiko.
Taigi, pirmiausia, vietoj išleidžiant daugybę pinigų modelių mokyklai, galite pasidaryti fotosesiją su profesionaliu fotografu. Taip pamatysite ar Jums patinka pozuoti, ar patinka visa šita patirtis prieš objektyvą. Nebūtina darytis labai profesionalių nuotraukų, tinka ir pati paprasčiausia fotosesija.
Jei patirtis Jums nepatiks, Jūs iš karto suprasite, kad modeliavimas ne Jums ir nereikės gaišti laiko ir leisti pinigų nereikalingai modelių mokykloms. Geriau tai suprasti iš karto, nei po modelių mokyklos kursų, kai jau būsite išeikvoję nemažai pinigų ir sugaišę savo laiką.
Galima net susirasti fotografą, kuris mainais už fotosesiją neims pinigų. Pavyzdžiui, fotografui reikės modelio tam tikrai fotosesijai, o Jums reikės fotosesijos, savęs išbandymui, taip ir Jūs ir fotografas gaus tai ko nori ir Jums fotosesija ir savęs kaip modelio išbandymas nieko nekainuos. Žinoma, jei Jūs nepilnametis, tėvai turėtų dalyvauti fotosesijoje kartu su Jumis.
Tokia savęs testavimo fotosesija yra puikus būdas „pamirkyti kojas modeliavimo vandenyse“. Taip Jūs sužinosite kaip Jums pavyksta susikaupti, ką Jūs sugebate padaryti prieš kamerą.
Pasirinkę šį būdą, išvengsite didelių išlaidų, kurias būtumėte išleidę modelių mokykloms ar modelių agentūroms. Nereikės švaistyti laiko modelių agentūrų paieškoms. Ši fotosesijos patirtis gali tikrai nustebinti, nes tai yra geriausias būdas sužinoti ir pajusti širdimi ar ši profesija yra tikrai Jūsų. Kartais geriausias būdas sužinoti ar tam tikram dalykui esi tinkamas – yra save išbandyti ir bent trumpam tai patirti, neišleidžiant daug pinigų ir neišeikvojant daug energijos.