Kaip išsirinkti tinkamą modelių agentūrą

Gera modelių agentūra suteiks Jums galimybių, o ne privers mokėti pinigus už jų paslaugas, dar nesuteikus jokio galimybių įgyvendinimo plano. Galimybė pasirinkti Jums tinkantį agentūros planą, kuris atitiks Jūsų poreikius, prieš tai neišleidžiant pinigų, yra protingas ir saugus žingsnis.
Dar geriau, jei agentūra turi nemokamą planą modeliui. Be abejo portfolio sukūrimas visose agentūrose yra mokamas, tačiau ir čia Jūs galite rinktis, nes kaina ne visose agentūrose ta pati.
Protingos modelių agentūros supranta, kad modelių pasiekiamumas agentūros klientams turėtų būti lengvai prieinamas, todėl visa tai turėtų atsispindėti ir modelių agentūros rengiamuose planuose ir sutartyse modeliams. Renkantis agentūrą, taip pat reikėtų atkreipti dėmesį, ar mokestis už agentūros paslaugas yra mėnesinis ar vienkartinis, kokį mokesčių metodą agentūra taiko.
Vienas iš privalumų būnant modelių agentūros modeliu yra tas , kad yra didesnių galimybių, kad Jus pamatys įvairių projektų, reklamų organizatoriai, kadangi modelių agentūros turi jau savo esamų klientų ratą.
Su kuo agentūra bendradarbiauja ir kokie yra jos klientai – sužinoti nėra sunku. Dažniausiai agentūros tai paskelbia savo tinklalapyje. Tačiau aukšto lygio agentūros vengia skelbti projektus ar savo klientus savo tinklalapiuose. Būkite atsargūs skaitydami agentūrų puslapiuose neįtikėtinus pažadus, kurie žada turtus ir šlovę, nes rimtos agentūros tokiais pažadais nesimėto.
Geros modelių agentūros niekada pačios nekviestų modelių telefonu ar elektroniniu paštu užpildyti anketą savo puslapyje arba atvykti į nemokamus kastingus. Rimtos agentūros lauks, kol Jūs patys susisieksite su jais (ar tai būtų anketa, ar elektroninis laiškas), parodydami savo iniciatyvą bendradarbiauti.
Ieškant modelių agentūros, su kuria norėtumėte dirbti, neieškokite apie ją kitų žmonių atsiliepimų ir nekreipkite į kitų žmonių nuomones, nes kas gali žinoti, galbūt tuos atsiliepimus rašo agentūros konkurentai, todėl Jums tie komentarai bus visiškai neaktualūs. Visai kas kita, jei atsiliepimus arba savo nuomonę gali pasakyti Jūsų artimi draugai arba giminaičiai, tokios nuomonės tikrai praverčia, nes jos bus nuoširdžios. Kad ir kaip bebūtų visų svarbiausia yra vadovautis savo logika ir protu, niekas geriau už Jus nežino kokios būtent modelių agentūros Jums reikia ir kuri agentūra patenkintų Jūsų poreikius.