NAUJAUSIOS MAKIAŽO IR ŠUKUOSENŲ TENDENCIJOS

Į renginį sugužėjo daugybė mada besidominčių moterų, tarp kurių ir visas būrys šalies garsenybių.

Pati makiažo studijos vadovė dažnai keliauja po įvairias šalis ir mielai dalijasi savo sukaupta patirtimi. Ji teigia, kad Lietuvos moterys labai nedrąsiai pasiduoda naujovėms. Užsienyje moterys daugiau save atskleidžia būtent per drabužius, makiažą ar šukuoseną, bendrai, per išvaizdą, o Lietuvoje dar nedrįstama išsiskirti iš minios.

Paskutinės kelionės į Milano mados savaitę metu, gimė idėja sukurti būtent lietuvaitėms pritaikytą makiažo ir šukuosenų kolekcija. Panašu, kad idėją išpildyti pavyko su kaupu.

Ši kolekcija buvo visai kitokia, nei įprasta matyti. Ji pristatyta be podium vaikščiojančių modeliu, bet pasitelkiant nuotraukas ir video medžiagą. Iš viso pristatyti 6 skirtingi veiklios, drąsios, šiuolaikiškos moters įvaizdžiai. Visas tas entuziazmas puikiai jaučiamas abiejuose pristatyme naudotuose formatuose.

Makiažo studijos profesionalės ne tik parodė, bet ir išsamiai papasakojo, kaip reikėtų dažytis ir šukuotis šį rudenį. Mes pateikiame trumpą viso to santrauką ir jums:

Šį sezoną madingas ne tobulas makiažas, tai puiki žinia mėgstančioms ryte ilgiau pamiegoti. Tobulumą keičia individualumas, žaismingumas ir įvairūs spalviniai pasirinkimai.
Madingiausios spalvos – oranžinė, bronzinė, auksinė, mėlyna, rožinė. Taip pat labai geras pasirinkimas yra blizgučiai. Jei nenorite jais puoštis kiekvieną dieną, naudokite bent jau per šventes ir kuo daugiau.
Būtinai dažykite lūpas. Spalvos gali būti įvairios. Tam puikiai tiks ir minėta oranžinė ar rožinė. Šį rudenį taip pat madinga lūpas dažyti “ombre” technika – viduryje šviesesnė vyšninė, o šonuose tamsiai raudona. Galite naudoti ir blizgučius.
Akių makiažo tendencijos vyrauja dvi – arba visiškai nedažytos, arba itin ryškios. Jei pasirinksite ryškias, naudokite daug spalvų ne tik šėšėliavimui, bet ir akių linijos pravedimui.
Rudenį nebevarkite bandydamos susikurti tobulus antakius. Palikite juos natūralius ir džiaukitės tuo. Per daug išraiškingi ir tobulai atrodantys antakiai jau praeityje.
Nepersistenkite ir modeliuojant veidą. Rinkitės natūralesnius atspalvius su mažiau švytėjimo ar blizgėjimo. Taip pat derinkite skaistalų ir akių šešėlių spalvas. Idealus variantas – šaltai rožinė spalva.