PLAUKŲ SPALVOS IR ŠUKUOSENOS 2018 – IESIEMS

Uodega – mazgas.
Paprasta ir labai patogi šukuosena. Tiesiog susuk plaukus į mazgą ir plaukų galiukus palik laisvai karoti. Tokia šukuosena mums dar kiek neįprasta, b et ji greitai skinasi kelią į žvaigždžių širdis.

Įdomūs plaukų aksesuarai.
Nedvejodama rinkis įvairius plaukų aksesuarus ir puoškis jais bet kokiomis progomis. Įvairios spalvos ir formos ne tik pagyvins visą tavo įvaizdį, bet ir praskaidrins dieną.

Supintas kuodelis.
Žemai supintas netvarkingas kuodelis – dar vienas puikus pasirinkimas komfortą ir stilių mėgstančiosm moterims. Šukuosena, kuriai nereikia sugaišti daug laiko, o efektas atrodo labai motreiškai ir žaviai.

Bobo stiliaus šukuosena ir rožinė spalva.
Pernai metais madoje karaliavo pastelinė rožinė, šiemet ji kiek kitokia – išblukusi, prislopinta, bet taip pat rožinė. Idealus pasirinkimas šią spalvą derinti su bobo stiliaus palukų kirpimu.

Kaspinai.
Kaspinai, o ypač juodi aksominiai, tinka prie bet kokios šukuosenos. Sutvirtink jais kasas, updegas, kuodukus. Juodsas aksominis kaspinėlis plaukuose tinks bet kokiai progai.

Puošnūs segtukai.
Puošnūs, blizgantys, žėrintys, dažnai mokyklos laikus primenantys įvairūs segtukai grįžta. Stileivos ir mados ekspertai juos vėl vertina ir ragina visus puoštis.

Mini kuodukas.
Mažas tvarkingas kuodelis papuoš bet kokią moterį. Tiesiog susiriškite uodegą ir susukite ją. Rezultatas nustebins.

Galvos juostos.
Vaikystę primenančios galvos juostos ir vėl madingos. Jos savo olimpe karaliavo 8 – ajame dešimtyje ir panašu vėl grįžta su tokiomis pačiomis pozicijomis.

Dekoruoti suspaudžiami segtukai.
Mieli dekoruoti suspaudžiami segtukai, naudojami vietoje plaukų gumelių iš karto šukuosenai prideda naujų splavų. Tiesiog susisekite plaukus ir žavėkite visus savo naujuosju įvaizdžiu.

Juodojo šokolado spalva.
Sodri juodojo šokolado arba juodos kavos spalva tikrai vienas geriausių spalvos pasirinkimų šiais metais. Prie jos rekomenduojama šukuosena – kirpčiukai ir sluoksniais iškarpyti plaukai. Pasiryžkite pasikeisti.

Karamelinė spalva.
Jei pernai visus žavėjo šalti platinos atspalviai, šiemet juos keičia karamelė. Šie naujieji atspalviai daug moteriškesni ir šiltesni, tad tikrai vertėtų juos išbandyti.