KOKIAS MADOS TENDENCIJAS TURITE IŠBANDYTI 2019

Dabar jie atrodo šiuolaikiškai, neatrodo niūrūs. Prabangūs kostiumai suteikia jums merginos – boso išvaizdą, šiems, 2019 metams. Dėvėkite kostiumus su drąsiais grafiniais vaizdais it formomis. Supjaustykite aštrius kostiumus drąsiais grafiniais trišakiais, kad atsitiktinis ar netikėtas vaizdas atrodytų. Kostiumas taip pat padės atrodyti nepriekaištingai, gaiviai ir jaunai.
Šortai. Šortai šiemet pačioje viršūnėje. Eikite su jais visur kur tik norite, galite rinktis tiek trumpus šortus tiek šortus iki kelių, su jais visada jausitės patogiai. Sijonus šią vasarą atidėkite į šoną ir užleiskite kelią laisviems, glotniems ir stilingiems šortams.
Rinkitės lino medžiagos drabužius. Geriausi dizaineriai iš naujo atrado mūsų paveldo audinių grožį. Natūralūs audiniai, pasirodę mados pasaulyje, patraukė daugybę akių. Dizaineriai dabar siūlo laisvo kritimo, plačias kelnes, tiesias kelnes, trumpas – kirptas maikutes, pelerinas, švarkus ir dar daugiau – švelnių pastelinių ir neutralių atspalvių turinčius drabužius. Neleiskime vasariškam karščiui sustabdyti mūsų. Su šiais lengvais audiniais kurkite savo vasaros stilių ir jauskitės patogiai.
Spalvos. Rinkite drabužius, kuriuose yra žemiškų tonų. Vienas išsiskiriančių sezono atspalvių yra vienas subtiliausių ir žemiškiausių. Atrodo, kad žinovai taikosi į kupranugario odos spalvą, kad pabrėžtų vasarą. Besivaržant iš peties į petį koralų ir saulės atspalviams, smėlio spalvos užburia vasaros rafinuotumu. „Nuo galvos iki kojų“ stiliaus mados pataria išbandyti vasaros tendencijas, dažnai paprastuose, drąsiuose siluetuose, kurie yra tokios pat lygios švelnios spalvos kaip avižiniai dribsniai, sausainiai, skaistalai ir balkšvi dažai. Iš esmės žvilgsniai krypsta į smėlio spalvos spektrą, tačiau, kalbant apie madą, tai yra viena iš prašmatniausių spalvų, kurią mergina gali dėvėti. Ši spalvų paletė atrodo brandi, sudėtinga ir brangi.
Aštri, „gyva“ koralinė spalva. Galime pripažinti, kad mus jau užklupo koralinės spalvos prašmatnumas.
Akivaizdu, kad norint laimėti keletą žvilgsnių, galite naudoti šį aštrų atspalvį kiekvieną dieną. Įsivaizduokite, kad ši spalva tinka su viskuo ir ją galite prie visko priderinti.