SPALVOS, KURIOS VISADA ATRODO PRABANGIAI

Baltos ir smėlio spalvų duetas visada tinkamas pasirinkimas, nepriklausomas nei nuo progos, nei nuo metų laiko. Tokį derinį drąsiai galima pavadinti klasikiniu, nes jis tikrai nepavaldus laikui ir visada atrodo prabangiai. Renkantis tamsesnį smėlio atspalvį sukuriamas šiek tiek griežtesnis įvaizdis, o su šviesesniu akimirksniu atrodysite moteriškiau ir elegantiškiau.

Renkantis minėtų spalvų drabužių derinius, leiskite spalvoms ir formoms būti svarbiausiais akcentais. Tai reiškia, neverta rinktis masyvių, ryškiaspalvių aksesuarų. Geriau pasilikite minimalistinį stilių ir žavėkite puikiu skoniu. Beje, šios spalvos dera ne tik vizualiai, bet ir jų reikšmės papildo viena kitą. Balta spalva simbolizuoja saugumą, švarą, ramybę, o smėlio spalvos atspalviai – stabilumą, pareigingumą.

Geriausias būdas renkantis šį derinį – išlaikyti teisingą spalvų proporciją. Pusė aprangos balta ir pusė smėlinė. Taip tikrai neprašausite pro šalį. Visai nesvarbu, kaip tas spalvas susidėliosite – kuri bus viršuje ar apačioje, ar tarp jų bus griežta linija ar jos susipins tarpusavyje. Svarbiausia, kad spalvos neužgožtų viena kitos.

Kitas, ne ką prastesnis pasirinkimas, tai vienspalviai drabužiai su kitos spalvos kacentu – aksesuaru (dažniausiai). Apsirengusi baltai, pasirinkite kokią nors neįprastą smėlio spalvos detalę, arba atvirkščiai. Toks pasirinkimas sukurs rafinuotą, prabangų įvaizdį.

Išbandykite šių dviejų spalvų derinį ir tikrai liksite patenkintos rezultatais.