Šis Čikagos dizaineris sugrąžino vaikystės superherojus savo naujoje papuošalų kolekcijoje

Dizaineris teigia, kad dabar vaikų vaikystę yra užkariavę tik kompiuteriai ir išmanieji telefonai, todėl Kristopher nusprendė sugrąžinti senus vaikystės žaislus atgal į gyvenimą. Šią savaitę Kites išleido debiutinę savo papuošalų kolekciją, kuri vadinasi „Conversation Pieces“ (pokalbio dalys). Papuošalų linija susideda iš plastikinių, neoninių grandinėlių ant kaklo, įdekoruotų skaidraus plastiko stačiakampiais, kuriuose patalpintos mažos veiksmo filmukų herojų figūrėlės: „Joker“(Džokeris), „Wolverine“ (Ernis), „Vėžliukai mutantai nindzės“ ir „Milžinas Halkas“.
Dizaineris konstruoja kiekvieną savo papuošalų kolekcijos grandinėlę savo rankomis, kad jo sukurtas dizainas atrodytų kaip deimantinė grandinėlė. Kites teigia, kad deimantinių grandinėlių „feiką“ darydavo jau vaikystėje, todėl jis jau įgudęs šioje srityje.
Dizaineris pripažysta: „kažkodėl ir kažkaip veiksmo filmukų herojų figūrėlės ir komiksų knygutės smarkiai mane įtakojo ir nežinau ar ta įtaka pasireiškė mano mene, dizaine, mano sporte ar dar mokykloje, tačiau ši nauja mano papuošalų kolekcija davė man galimybę parodyti žmonėms kiek daug gali superherojus reikšti vaikui ir suaugusiam.