MAJAMIO PAPLŪDIMIO MADOS SAVAITĖ

Šiame mieste glaudžiasi bene daugiausiai įtakingiausių apatinio trikotažo ir maudymosi kostiumėlių ženklų. Šį kartą pateikiame trumpą santrauką apie čia vykusią paplūdimio mados savaitę.

Šios mados savaitės metu savo kolekcijas pristatė tokie mados gigantai kaip “Frankies Bikinis”, “Kaohs”, “Koa Swim”, “Swimmiami” ir kiti. Podiumą puuošė idealias kūno linijas demonstrujantys modeliai, kurie tikrai nepaliko abejingų. Majamio mados savaitės šventė prikausto tiek moterų, tiek vyrų dėmesį.

Šiais metais mados savaitė tikrai visus nustebino. Nekalbant apie nuostabius demonstruojamus maudmosi kostiumėlius ir apatinį trikotažą, buvo ir daugiau staigmenų. Pavyzdžiui,”Versakini” modeliai žingsniavo podiumu su gyvomis beždžionėlėmis rankose, o Silvijos Olsen kolekciją pristančių merginų galvas puošė vaisiais nukrautos skaros. Dar vienas siurprizas, kuris nustebino susirinkusiuosius – modelių įvairovė. Be gražuolių visame pasaulyje žinomų modelių, podiumu taip pat žengė ir plius dydžio modeliai, žemesnio ūgio merginos ir nėščios moterys. Toks stereotipų laužymas susirinkusiai publikai paliko teigiamą įspūdį.

Žodžiais sunku nupasakoti, kaip žavingai viskas atrodė, todėl pasižiūrėkite nuotraukų galerijoje ir įvertinkite patys.