Visas žvaigždžių būrys Milano mados savaitėje „Spring 2019“ pasirodyme ant podiumo

Modeliai: Carla Bruni, Eva Herzigova, Helena Christensen, ir Karen Elson ėjo podiumu kartu su Italijos aktorėm: Monica Bellucci ir Isabella Rossellini. Renginyje taip pat buvo galima išvysti modelių Emily Ratajkowski ir Ashley Graham pasirodymus kartu su buvusiais modeliais: 70-uosius metus jau einančią Maye Musk ir 54-erių Marpessa Hennink. Milano mados savaitėje buvo net gi modelių iš Britanijos karališkosios šeimos: Kitty Spencer – Princesės Dianos dukterėčia ir Emma Thynn – pirmoji juodaodė vikontė (aristokratų titulas) Jungtinėje Karalystėje.
Lady Kitty Spencer „Dolce & Gabbana“ pasirodymuose yra ne svetima. Ji ir ankščiau yra kelis kartus dalyvavusi šio garsaus brendo mados pasirodymuose.
Netikėtas pasirodymas renginyje buvo dainininko Stevie Wonder paauglys sūnus – Kailand Morris.
Visi šie įvairaus amžiaus, dydžio bei rasės modeliai, mados šou padarė dar įspūdingesnį. Garsenybių šeimos, sėdėdami pirmose eilėse kaip svečiai, sveikino ir palaikė savo artimuosius, demonstruojančius naujas rūbų kolekcijas. Visa tai mados šou padarė ne tik nepaprastą, bet ir suteikė daug jaukumo.