Lėlė Barbė madas diktuoja ir mergaitėms, ir jų mamoms

Nuolat kritikuojama lėlė Barbė vis labiau skinasi kelią į mados pasaulį. Neseniai Barbė sužibėjo jubiliejinio žurnalo „Sports Illustrated Swimsuit“ numeryje, o visai netrukus savo gerbėjoms lėlė ims patarinėti aukštosios mados klausimais. Nuo šiol lėlė Barbė diktuos madas ne tik mažoms mergaitėms, bet ir brandžioms moterims.
Prie socialinio tinklo „Instagram“ prisijungusi Barbė žada pranešti karščiausias mados naujienas iš rugsėjo 4-ąją buvusios Niujorko mados savaitės. Po to Barbė keliavo į Londono, Milano ir Paryžiaus mados savaites, iš kur taip pat apžvelgs naujausias garsių dizainerių kolekcijas.
Kol kas lėlės Barbės paskyroje dalijamasi jos kūrėjų – žaislų gamintojo „Mattel“ – stiliaus atradimais. Fotosesijoms lėlių namelyje ar lauke Barbę rengia prabangių drabužių gamintojas „Coach“. Tad drabužių ir aksesuarų, kurie puošia lėlę, galima įsigyti ne tik miniatiūrinio, bet ir normalaus dydžio.
„Esu mergina iš Amerikos, dievinanti amerikietišką stilių“, – vieną „Instagram“ nuotraukų pakomentavo Barbė.
Užsienio žiniasklaida pažymi, kad visas lėlės nuotraukas socialiniams tinklams darė ne kas kitas, o jos mylimasis Kenas.