Plastinės operacijos

Tačiau, jeigu plastinė operacija yra daroma ne tam, kad ištaisyti kažkokią kūno deformaciją arba ne tam, kad gerai jaustumėtės dėl savęs, tuomet ji tikrai yra nereikalinga. Niekada nereikia „gultis po peiliu“ vien dėl savo karjeros, pinigų ir sėkmės.
Jaunos merginos šiek tiek per atlaidžiai žiūri į plastines operacijas, ypač – krūtinės didinimo operacijas, nes dažniausiai jos mano, kad jų krūtinės yra per mažos. Tačiau dėl to jos turėtų mažiausiai nerimauti, jeigu jų ateityje yra modeliavimo planai.
Modeliai, su mažesne krūtine yra populiariausi. Tai mados, podiumo modeliai ir jeigu modelis sugalvos pasididinti krūtine – jo gali nebepriimti į šių sričių modelius. Todėl merginos, kurios pretenduoja būtent į šią modeliavimo sritį, turėtų labai gerai pagalvoti prieš atliekant tokią plastinę operaciją. Jaunoms merginoms, norinčioms pasididinti krūtinę, reikėtų neskubėti su tokiu sprendimu ir palaukti bent jau kol sukaks18 m. Nes tokiame amžiuje – krūtinė dar nėra visiškai susiformavusi iki natūralaus dydžio ir augant, ji dar didės.
Tačiau, jeigu kalbama apie modelius, kurie yra ar nori būti „glamūro“ ar „nude“ modeliais, kurių reklama daugiau būtų skirta vyrams, jiems krūtinės didinimo operacija galėtų praversti karjeroje. Tačiau reikėtų atsižvelgti į tai, kad daugumoje modelių sričių didelės krūtinės tikrai nereikia, atvirkščiai – ji net gi kenkia. Todėl galimybę darytis plastinę krūtinės operaciją jaunoms merginoms, reikia labai kruopščiai apsvarstyti, ypatingai, jeigu jos nori būti modeliais.
Tačiau, jeigu vis dėl to nuspręsite pasididinti krūtinę, tada darykite tai realistiškai. Tikrai nėra seksualu, kada moters krūtinė akivaizdžiai yra padidinta plastinės operacijos ir tai matosi vos į ją pažvelgus. Tai nėra nei sveika, nei seksualu. Todėl gerai apgalvokite šį žingsnį.
Prieš darant bet kokią plastinę operaciją, modeliams reikėtų gerai apgalvoti ar tikrai nėra kito būdo be plastinės operacijos išspręsti problemą – sportas, sveika mityba, įvairūs pratimai, specialistų pagalba, gydymas. Darytis plastinę operaciją yra labai svarbus žingsnis, todėl prieš tai vertėtų išbandyti visus įmanomus kitus būdus ir, jeigu jie bus neveiksmingi, tik tada galvoti apie plastinę operaciją.