Kaip modeliui patekti ant žurnalo viršelio?

Dabar modelių pasaulyje didžiausias pripažinimas – yra patekti ant žurnalo viršelio.
Būti ant žurnalo viršelio – modeliui yra pats trokštamiausias tikslas. Ankščiau buvo sunkiau išsiaiškinti ir sužinoti kaip galima patekti ant žurnalo viršelio modeliams, kurie nebuvo atstovaujami modelių agentūrų ar neatitiko fizinių reikalavimų, kurių reikėjo pretenduojant į modelio darbą mados srityje.
Pirmas žingsnis, norint patekti ant žurnalo viršelio – paieška. „FB“, „Instagram“ socialiniuose tinkluose aplankykite kiekvieną mados žurnalų puslapį, paspauskite ant kiekvienos puslapio „patinka“. Atidžiai išsinagrinėkite puslapius, išsiaiškinkite ką jie atstovauja, kokio tipo nuotraukas daro, kokio tipo modelių ieško ir jei randate jų svetainės nuorodą, būtinai aplankykite bei išnagrinėkite ir ją.
Jokiais būdais nesusisiekite su žurnalo atstovais per socialinį tinklą ar kitokiais būdais norėdami paklausti kaip tapti modeliu jų žurnalui, nes žurnalo atstovai visas reikiamas instrukcijas kaip tai padaryti yra jau pateikę savo puslapiuose ir jei Jūs to klausite, pasirodysite itin neatidus ir nesusikoncentravęs.
Apie mados žurnalus reikia žinoti, kad kiekvienas jų turi savo temą. Labai svarbu yra atkreipti dėmesį į tai, ko jie ieško. Jeigu žurnalo tema yra vestuvių mada, tuomet atitinkamai turėtumėte siųsti ir atitinkamą nuotrauką, susijusią su vestuvių tema.
Kaip bebūtų, greičiausias būdas patekti ant žurnalo viršelio – turėti profesionalias, žurnalui tinkančias nuotraukas. Geriausia būtų jas gauti iš profesionalios fotosesijos. Vadinasi Jums reikia profesionalaus fotografo, kuris pasiūlytų Jums kartu dirbti ir būti jo modeliu fotosesijoje. Be abejo, tuomet fotosesijoje bus ir makiažo meistras, kuris profesionaliai Jus padažys, plaukų stilistas, kuris nepriekaištingai sutvarkys Jums plaukus ir dizaineris, kuris Jus stilingai aprengs. Visa to dėka, Jūsų nuotraukos bus tinkamos žurnalo viršeliui pretenduoti.