Aistra pozuojant

Tačiau, jeigu modelis nori būti geras modelis, turėti profesionalų portfolio, jis negali sau to leisti.
Modelio nuotraukose atsispindi viskas – modelio emocijų nebuvimas, jo netikrumas pozuojant, nesusidomėjimas ir visiškas abejingumas. Nepatyrusi akis galbūt šito neįžiūrės, tačiau tas, kas yra susijęs su modelių pasauliu, to tikrai nepraleis pro akis.
Daugelis žino įžymųjį modelio Tyros patarimą kaip „uždegti negyvas modelio akis“. Būtent šį patarimą ji vis kartodavo modeliams realybės šou „American’s best top model“. Ir jos patarime tikrai yra daug tiesos. Galima pamatyti ir iš karto atskirti kada modelio akys yra „mirusios“, kada „degančios aistra“. Ir nesvarbu kokia bebūtų įspūdinga modelio apranga, ar koks bebūtų nuostabus fonas, aistros nebuvimas – gali visą vaizdą padaryti „negyvu“.
Jeigu fotosesijos metu modelis praranda gyvybingumą, aistrą, tai nereiškia „pasaulio pabaigos“. Taip atsitinka tikrai pakankamai dažnai modeliams ir tai yra normalu. Paprasčiausiai, tokiu atveju reikia šiek tiek atsipūsti, paprašyti fotografo pertraukos ir pailsėti, susitelkti ties savimi, savo emocijomis. Trumpa pertrauka ir pabuvimas su savimi leis neprarasti „ugnies“ ir toliau dirbti su aistra.
Modelio akyse galima rasti tiek daug išraiškos ir būtent pro akis modelis gali išreikšti savo aistrą pozuojant. Modelio fotosesijos tema gali būti nuobodi, tačiau, kad ir kokią pozą modelis pasirinktų, jo akys turi spindėti aistra būti „gyvos“. Modelis gali pozuoti kaip nekalta moksleivė, tačiau jo akys turi „degti aistra“.
Svarbiausia pozuojant surasti tinkamą balansą tarp fotosesijos temos ir aistros. Nesvarbu kokia tema bebūtų – liūdna, dramatiška, melancholiška – modelis visada turi būti aistringas ir tą aistrą išreikšti per akis.