Ar Jūs tikrai norite santuokos, ar tik vestuvių?

Ar Jūs žinote dėl ko būtent Jūs norite vestuvių? Ar norite įspūdingos šventės, baltos suknelės, gražių nuotraukų ir pasigirti kitiems, kad ištekėjote, ar tikrai norite visą likusį gyvenimą nugyventi su savo partneriu.
Ar Jūs planuojate vestuves, ar santuoką? Vestuvės yra linksmoji dalis, tai galimybė pamatyti visus savo draugus ir šeimą vienoje vietoje. Bet ar tik dėl to tekate? Galbūt Jūs tik norite didelio vakarėlio ir pabūti visų dėmesio centre. Vestuvės trunka tik kelias valandas, tačiau santuoka – visą gyvenimą. Neplanuokite vienos dienos šventės, planuokite visą gyvenimą. Pagalvokite ar Jums patiks gyventi kiekvieną dieną su savo partneriu.
Ar Jūsų su partneriu santykiai yra rimti ir stiprūs? Pradžioje poros visada flirtuoja vienas su kitu, dažnai leidžia laiką, negali vienas be kito ištverti nei minutės ir tai yra tikrai smagu, tačiau kad tuoktis, turi būti gilesni santykiai. Jie turi būti daug gilesni, nei tiesiog laimė būti dviese visą laiką, išeiti kartu kiekvieną vakarą papramogauti. Gilūs santykiai yra tada, kada užgriūna problemos ir bėdos, o Jūs kartu išsprendžiate jas. Kada yra sunkus metas, o Jūs vienas kitą palaikote ir įkvepiate. Tokie santykiai yra vadinami gilūs ir verti santuokos.
Ar Jūs pasitikite savo partneriu? Visai nesvarbu kiek laiko Jūs esate pažįstami, Jūs turite pažinoti savo partnerį pilnai. Nereikia tuoktis vien dėl to, kad ilgai draugaujate. Tuokitės, kai jau tiksliai žinosite, kad partnerį pažįstate puikiai. Jūs žinote jo praeitį, jo viltis ir svajones. Jūs puikiai žinote jo būsimą reakciją į tam tikrus dalykus. Jūs žinote jo blogąsias savybes ir ydas ir vis tiek jį mylite. Prie viso šito – Jūs dar ir visiškai juo pasitikite. Nes pasitikėjimas yra gyvybiškai svarbus vedyboms.