7 pagrindinės šio rudens šukuosenų mados

Kai renkatės rudens šukuoseną, atkreipkite dėmesį ar karantino metu skyrėte daug priežiūros savo plaukams, ar minimaliai. Rinkitės stilių, kurį galite nešioti natūraliai ar susitvarkyti pats namuose. Bus madinga natūralios garbanos, peraugę kirpčiukai ir net susivėlę plaukai. Štai pavyzdžiai, kurių prašysite savo plaukų stilistų:
Trumpai sluoksniuoti plaukai. Šis plaukų stilius puikiai tinka rudeniui ir reikalauja išties mažai priežiūros. Tai tobulas pasirinkimas tiems, kurie renkasi plaukus nešioti natūraliai. Plaukų iškarpymas yra puikus būdas pakeisti šukuoseną neprarandant ilgio. Ypač puikiai atrodys turinčioms banguotus ir garbanotus plaukus.
Trumpas „Pixie“ kirpimas ir nuskusti plaukai. Kokia šukuosena gali reikalauti mažiau priežiūros nei plika galva? Karantino metu žvaigždės kaip, pavyzdžiui, Ruby Rose pasirinko visiškai nusiskusti plaukus. Jeigu norite pasilikti šiek tiek plaukų, rinkitės „Pixie“ kirpimą kaip Zoe Kravitz. Tokių plaukų šukuosenai pasidaryti užteks juos šiek tiek pakedenti ranka, o jei norite daugiau, naudokite pomadą.
Vienodo ilgio plaukai. Ilgi, vienodo ilgio kirpimai bus populiarūs, nes juos labai lengva stilizuoti. Šis kirpimas tinka visiems plaukų tipams ir tekstūroms. Šukuosenų galimybės yra neribotos. Galite nešioti palaidus plaukus arba juos susirišti į uodegą ar kuodą. Galite nešioti įvairius plaukų aksesuarus.
Septyniasdešimtųjų kirpčiukai. Karantinas buvo sunkus visiems, turintiems kirpčiukus. Kadangi kirpimas kas mėnesį nėra realus, pasirinkite ilgesnį stilių, kuris gražiai galėtų išaugti. Tokių kirpčiukų nebūtina trumpinti kas mėnesį – jie atrodys gerai bet kokio ilgio. Galite džiovinti su apvaliu šepečiu arba nešioti natūraliai.
Smakro ilgio „Bob“ kirpimas. Šis kirpimas populiarus dėl savo universalumo. Nesvarbu, ar jūsų plaukai garbanoti, banguoti, ar tiesūs – šis kirpimas visada atrodys klasiškai. Jis puikiai derės su rudenį madingu aukštu drabužių kaklu. Kad palaikytumėte šios šukuosenos ilgį, reikėtų dažnų kirpimų, tačiau išaugęs „Bob“ stiliaus kirpimas vis tiek atrodys gerai, todėl nebūtina dažnai trumpinti plaukų. Galite jį įvairiai stilizuoti, kad paįvairintumėte išvaizdą.
Ilgas „Bob“ kirpimas. Jis taip pat yra labai universalus, bet labiau tinka tiems, kurie nori plaukus pasilikti šiek tiek ilgesnius. Šį kirpimą taip pat galite stilizuoti įvairiai.
„Bob“ kirpimas su nuskusta dalimi plaukų. Atrodysite gerai net kai plaukai atauginės, o nuskustą dalį galite nesunkiai susitvarkyti namuose. Plaukus galite tiesinti, banguoti su plaukų tiesinimo žnyplėmis ar jums žinomais natūraliais būdais. Plaukams šiek tiek ataugus, galėsite juos surišti. Šiam kirpimui yra begalė skirtingų stilizavimo būdų iki kol reikės grįžti į kirpyklą jį patrumpinti.
Šiais metais yra itin populiarūs trumpi plaukų kirpimai, tačiau Jums tikrai nebūtina jų nusikirpti – bandykite ilgesnių plaukų madas.