Norite pasiekti aukštumų mados modelių pasaulyje? Teks pakeliauti po pasaulį.

Vienas iš tokių miestų – Niujorkas. Niujorkas yra būtent ta vieta, kurioje modeliai turėtų pirmiausia apsilankyti, norint siekti mados modelio karjeros. Niujorkas dažnai yra laikomas miestas, kuriame yra kuriama mada. Pasirašius sutartį su modelių agentūra šiame mieste, sulaukti pelningo užsakymo, modelis turi galimybių žymiai daugiau nei kituose miestuose. Žinoma, atvykimas ir pragyvenimas šiame mieste, nėra pigus.
Los Andželas, Kalifornija – yra vienas iš geriausių miestų, žinoma po Niujorko, kuriame modelis taip pat gali kilti mados modelio karjeros laiptais. Pasiryžti keliauti į tokius didelius miestus, gali ne kiekvienas, tačiau reikia atminti, kad būtent tokiuose didžiausiuose miestuose – vyksta daugiausia veiklos, susijusios su mada ir modeliavimu, todėl ir šansai „prasimušti“ į mados pasaulį – yra gerokai didesni nei mažesniuose miestuose.
Paryžius – tikriausiai neįmanoma būtų kalbėti apie modelių gyvenimą, nepaminėjus Paryžiaus. Tai ne tik viena iš romantiškiausių vietų, bet ir žmonės čia visada pasitempę, stilingi ir neatsiliekantys nuo mados. Beveik kiekvienais metais čia yra organizuojami mados pasirodymai. Tačiau nors ir atvykus į Paryžių, yra gana nelengva įsiveržti į Paryžiaus mados modeliavimo „būrį“. Reikia labai sunkiai dirbti, kad to pasiekti. Kadangi Paryžiuje būti pakviestam į mados modelių gretas yra tikrai nelengva, galbūt pirmiausia laimę reiktų bandyti kituose miestuose.
Čikaga – nors tai nėra laikomas kaip vienas iš populiariausių miestų kalbant apie mados pasaulį, tačiau čia yra daugybė modelių agentūrų ir daugybė galimybių. Šiame mieste, žinoma, nėra matoma tokia pati mados tendencija kaip Niujorke ar Paryžiuje, tačiau ši vieta yra puiki naujiems talentams, norintiems pradėti savo karjerą. Tai reiškia, kad mieste galima rasti įvairių modelių agentūrų. Pasaulyje yra daug talentingų modelių, tačiau jiems sunku yra įsitvirtinti modeliavimo pramonėje, šis miestas yra labiau „žemiškas“, palyginus su Paryžiumi ar Niujorku, todėl įsitvirtinti gali būti kur kas lengviau.