Modelių ypatingi sugebėjimai

Tačiau kartais modeliai gali pamatyti ir klausimyne klausimą, kuris klausia apie jų ypatingus sugebėjimus.
Kai kada šis klausimas būna įtrauktas į klausimyno dalį, kurioje klausiama apie mėgstamas veiklas arba ypatingą susidomėjimą kažkuo. Ypatingi sugebėjimai yra bet kokie talentai ar įgūdžiai, nesusiję su modeliavimu, kuriuose modelis yra itin stiprus. Tai galėtų būti šokiai, muzika, sportas, menas, užsienio kalbos.
Yra keletas priežasčių kodėl modelių agentūros ar klientai domisi modeliais, turinčiais ypatingų sugebėjimų. Pirmiausia todėl, kad tai jiems duoda daugiau supratimo apie modelį ir pasako koks jis yra kaip asmenybė ir kuo jis domisi. Antra, tie ypatingi gebėjimai padaro modelį dar labiau patrauklesnį modeliavimui, kadangi modelis gali panaudoti savo įgūdžius modeliavime. Pavyzdžiui, jei modelio talentas yra šokti, jis be rūpesčių įsijaus į savo rolę fotosesijoje, kurioje reikės įkūnyti šokėją.
Tačiau ne visi ypatingi sugebėjimai yra įdomūs modelių agentūroms ar klientams. Nuspėti kokie būtent sugebėjimai domina modelių agentūras ar klientus yra neįmanoma, todėl jei modelis ir turi ypatingą talentą, tai dar nereiškia, kad tas talentas būtinai sudomins klientus ar agentūras.
Pildydami kastingo paruoštą klausimyną, atidžiai pagalvokite pildydami „specialiųjų įgūdžių“ eilutę. Jei tikrai esate kažkurioje srityje gabus, būtinai tai paminėkite, tačiau, jeigu tik šiek tiek ja domitės ir tik norite būti joje stiprus, tuomet geriau net neminėkite jos. Tuo labiau jokiais būdais nemeluokite dėl savo ypatingų sugebėjimų. Jei neturite jų, tai geriau ir nerašykite nieko, nes jei pameluosite paminėdami, kad turite specialiųjų įgūdžių, juos pademonstruoti modelių agentūra arba klientai tikrai paprašys ankščiau ar vėliau, tuomet Jūsų kaip modelio reitingas labai stipriai kris.
Taip pat nepradėkite domėtis kažkokia veikla vien dėl to, kad turėtumėte daugiau šansų patekti į modelių agentūras arba įtikti klientams. Nes tai bus nenatūralu. Jeigu Jūs ne atletiškas, nemėgstate sportuoti, tuomet ir neverskite savęs šokti ar užsiimti kažkokia kita sportine veikla, nes nemėgiama veikla sėkmės joje neatneš.