Modelio dienoraštis

Sekmadienis, paprastai, mados pramonėje būna rami diena. Tačiau, kuomet vyksta mados savaitė – yra atvirkščiai. Prieš mados savaitės pasirodymus ir po jų, užsakovai leidžia ilgas savaitgalio naktis savo biuruose, kad sutvarkytų ir sudėliotų į vietas mados savaitės sukeltus „pamišimus“.
Šiandien turėjau du susitikimus su savo draugėmis, kurios yra taip pat modeliai, tačiau buvau priversta atšaukti, nes staiga iškvietė į tris kastingus.
Pasirodo, mano kambariokė modelis taip pat turi šiandien nueiti į tuos pačius kastingus kaip ir aš. Mes kartu einame į pirmąjį kastingą ir atvykstame 45 minutėmis ankščiau. Gauname savo numerius sąraše, aš esu numeris 11. Persiaunu batus iš sportbačių į aukštakulnius, susišukuoju plaukus ir pasitepu lūpų balzamu. Prieš mane eilėje dar 60 modelių. Kai atėjo mano eilė, ar drąsiai žengiau podiumu ir parodžiau klientui savo modelio eiseną. Atrodo, kad klientui aš patikau, nes jis ėmė mane fotografuoti. Mano pasirodymas atrankoje trūko neilgiau nei dvi minutes ir po atrankos, mes su drauge nuskubėjome namo greitai papietauti.

Waiting in line at the Luisa Beccaria casting 1024x768
Po greitų pietų, skubame į antrąjį kastingą. Keletas modelių jau stovi eilėje. Šio kastingo peržiūra vyksta itin greitai. Klientas peržiūri mūsų portfolio, paprašo parodyti savo eisena podiumu ir nufotografuoja patikusius modelius. Deja, šį kartą manęs klientas nenufotografuoja, bet pasako man, kad turiu puikų portfolio ir palinki man sėkmės mados savaitėje.
Na ką gi, liko dar viena atranka. Kuomet atvykau į kastingą, atranka dar nebuvo prasidėjus, bet aš jau gavau 98 numerį. Praėjus pusvalandžiui ir stovint eilėje, viena iš modelių pradeda reikšti savo nepasitenkinimą didele eile ir pasako, kad su mumis elgiasi lyg su gyvūliais, nes verčia ilgai laukti. Na, pagaliau ateina mano eilė. Aš pateikiu savo portfolio ir praeinu podiumu, nepanašu, kad klientas būtų likęs sužavėtas.
Po kastingo kartu su drauge iki namų einame pėsčiomis, nors kelias ir tolimas – labai gerai po visų atrankų taip atsipalaiduoti ir įkvėpti gryno oro. Pakeliui nusifotografuojame keletą nuotraukų Instagramui. Tuomet einu namo vakarieniauti ir miegoti“.

download 2 1024x768