Modelis Emanuela De Paula

Emanuela de Paula gimė mažame Brazilijos miestelyje. Dar nesulaukus 9 metų, Emanuela jau sudarinėjo nedideles sutartis su vietinėmis parduotuvėmis. Tokio lygio modelio darbas truko neilgai, gana greitai mados industrija suprato ir pastebėjo, kad Emanuela yra unikali ir ji gali kur kas daugiau, nei reklamuotis miestelio parduotuvių vitrinose.
Būdama 15 m. modelis pradėjo susitikinėti su įvairiomis modelių ir talentų agentūromis. Beveik akimirksniu su ja sutartį pasirašė „Marilyn“ agentūra. Vėliau modelis žengė ant podiumo ir atstovavo tokiems garsiems brendams kaip Ralph Lauren, Bill Blass, Diane von Furstenberg, Colcci, Lacoste, Jennifer Lopez, Kenneth Cole ir Zac Posen ir begalės kitų vardų.
Emanuelai puikiai sekėsi ne tik podiumo ir mados srityje, bet ir reklamos modeliavimo srityje. Gražuolė bendradarbiavo su tokiomis kompanijomis kaip „Mac Barbie Collection“,
„Prescriptives“, „W Magazine“, „Vogue“, „Next retailers“, „Gina Tricot“ ir daug kitų. Gražuolė buvo pripažinta įvairių modeliavimo pramonės sričių „meistre“.
Nors gražuolė ir buvo pripažinta įvairių modeliavimo pramonės sričių meistre, modeliavimo aukštumas ir didžiausią žinomumą ji gavo dirbdama su „Victoria Secret“. Emanuela dažnai būdavo viena iš nedaugelio tamsesnės odos modelių tiek ant podiumo, tiek įvairiose reklamose. 2009 m. Emanuela buvo paskelbta daugiausiai uždirbančiu supermodeliu pasaulyje.