Kaip išsirinkti tobulą vietą savo vestuvėms

Prieš priimant bet kokį sprendimą dėl vestuvių vietos, pirmiausia reikėtų pasiskaičiuoti vestuvių vietos biudžetą. Nenuomokite vietos, jei ji gerokai per brangi Jūsų kišenei ir dėl to reiks pakeisti visą biudžeto paskirstymo planą.
Vestuvių vietos ieškojimą labai palengvintų vietos skaičiuoklės lentelė. Lentelėje pasižymėti reiktų punktus, pagal kuriuos bus renkama vieta. Pavyzdžiui: vieta (miestas, rajonas), prieinamumas svečiams, tipas (viešbutis, sodyba ir t.t.), vietos dydis, vietos internetinis puslapis (jame bus galima išsamiau sužinoti apie tos vietos darbo laiką), automobilių, kas įeina į vietos nuomos kainą (kėdės, stalai, galbūt kažkokia kita įranga) ir žinoma kaina. Atlikus šiuos skaičiavimus ir atmetus netinkamas vietas, jau būtų galima sudaryti potencialių vietų sąrašą. Kai jau sąrašas bus atrinktas, reiktų grįžti atgal prie atrinktų vietų ir ties kiekviena vieta neskubant paanalizuoti kokia bus šios vietos pilna kaina Jūsų vestuvėms. Pagal tai kiek bus svečių Jūsų vestuvėse, ar reikės papildomų valandų salės nuomai ir t.t., priklausys kiekvienos vietos nuomos kaina.
Nuomotis pigiausios vietos vestuvėms, gerai visko neapgalvojus, taip pat nereikėtų. Dažniausiai pigiausia vieta turi kitų užslėptų niuansų. Pavyzdžiui, mokama automobilių aikštelė, skurdus maisto tiekimas, prastesni baldai, įranga, tuo tarpu į brangesnės vietos nuomos kainą gali įeiti visa tai be papildomo mokesčio, todėl reiktų viską tiksliai išsiaiškinti.
Jūs taip pat galite šiek tiek koreguoti savo bendrą vestuvių biudžetą. Jeigu išsirinkote vestuvių vietą, kuri šiek tiek viršija Jūsų biudžetą, skirtą vestuvių vietai, tačiau vieta pagal visus Jūsų poreikius tobulai atitinka, tuomet galima vestuvių biudžetą šiek tiek perskirstyti.
Kad ir kokią vietą pasirinktumėte savo vestuvėms, ji turi pirmiausia patikti nuotakai – Jums! Dažniausiai nuotakos, vos pamačiusios vietą, iš karto supranta, kad ta vieta bus jų vestuvių vieta. Todėl savo įsimintiniausiai gyvenimo dienai visų pirma – pasitikėkite savo intuicija ir vidiniu balsu.