TAI, KAS MADINGA VISADA

Dryžuoti marškinėliai.
Tokius savo spintoje tikriausiai turi kiekviena moteris. Dryžuoti marškinėliai visada turi savo vietą mados pasaulyje, jais pasipuošusi tikrai sulauksi stilistų pagyrų. Tokie marškinėliai tobulai atrodo prie baltų džinsų ir sportinio stiliaus švarkelio. O pačios geriausios spalvų kombinacijos – juodi ir balti dryželiai arba balti ir mėlyni.

Tiesūs džinsai.
Džinsai apskritai turbūt yra vienas universaliausių drabužių per visą istoriją. Juos dėvėti patogu, praktiška ir tinka įvairiausioms progoms. Nors keičiantis madoms jų siluetas kinta nuo itin prigludusių iki plačių, tiesaus kirpimo džinsai stilingais laikomi bet kuriuo atveju. Būtent tokie ir turėtų puikuotis kiekvienos moters spintoje.

Sportinio stiliaus švarkas.
Anksčiau toks pasirinkimas ir atrodė tinkamas sportiniam įvaizdžiui, o dabar tai traktuojama kaip subtilumas, elegancija ir atsainumas viename. Tokį švarką šiomis dienomis galima dėvėti įviriausioms progoms ir taip sukurti gyvą, nepamirštamą įvaizdį. Įsigijusi tokį švarkelį, tikrai nepasigailėsi.

Lietpaltis.
Nepamainomas drabužis tiek vyrams, tiek moterims. Lietpalčiai visais laikais vertinami ir gatvės stileivų ir garsiausių dizainerių. Iš tikrųjų jo spalva, stilius, ilgis ir kitos detalės neturi didelės reikšmės, kaip galite pagalvoti. Lietpaltis jau tiesiog savo buvimu iš karto prideda jūsų įvaizdžiui stiliaus prieskonių.

Balti marškiniai.
Taip, būtent balti. Jie gali skirtis ilgiu, fasonu, gali būti derinami prie skirtingų stilių drabužių, bet būtent baltos spalvos marškiniai visada išliks madingi. Dėvėkite juos visur – darbe, vakarėlyje, verslo susitikime, namuose… Šis drabužis labai universalus ir geba prisitaikyti prie įvairiausių stilių, dar labiau pabrėždamas jūsų išpuoselėtą skonį.