Modeliai dažnai girdi žodį „ne“

Olandijos gražuole Lara Stone net 7 – erius metus girdėjo griežtą „ne“ iš įvairių modelių agentūrų ir užsakovų kol Givenchy ją pastebėjo. Puerto Riko supermodelis ir vienas sėkmingiausių pasaulio modelių Joan Smalls dažnai būdavo atmetama iš kastingų, nes ji buvo per tamsi, per maža ir per plona. Ir dar daugybė garsių modelių yra girdėjusios ne vieną „ne“ kol kažkas jas pastebėjo ir įvertino. Modelis iš anksto turi būti pasiruošęs atsakymui „ne“, atmetimo galimybei. Jis turi būti stiprus psichologiškai, kitaip – modelių industrija jį tiesiog „suvalgys“.
Modelis turi praleisti nemažai laiko tam, kad atlaikytų išorines „audras“ modelių pasaulyje. Investavimas į pasitikėjimą savimi – yra visada saugi ir pelninga investicija, nes grąža grįžinėja visą gyvenimą. Savivertės stiprinimo jausmas, modeliui padės atlaikyti net didžiausias „audras“, kurios įvyks jo kaip modelio kelyje. Ir tomis dienomis, kada atrodys, kad daugiau nebegalite ištverti – tiesiog prisiminkite kaip stipriai savimi pasitikite, kokia aukštą savivertę išsiugdėte ir tai padės Jums ištverti net tamsiausias dienas.
Stenkitės Jums sakomo „ne“ – nepriimti asmeniškai. Atminkite, kad bet koks „ne“ yra pateikiamas per kažkieno lūkesčius, vizijas, mintis ir įsitikinimus. „Ne“ nėra sakoma asmeniškai Jums, todėl turite suprasti tai ir nesuasmeninti.
Nelaikykite savyje susikaupusios neigiamos energijos. Kuomet modelis išgirsta „ne“, jis pajaučia atmetimo jausmą. Atmetimo jausmas turi savitą energiją, kuri neleidžia toliau judėti, ji tiesiog užlaiko žmogų vienoje vietoje. Todėl tą energiją būtina išleisti – nesvarbu, ar tai būtų vaikščiojimas, bėgimas, boksas, šokiai ar net geros muzikos automobilyje klausimas ir dainavimas – visa tai padeda išlaisvinti tą neigiamą energiją iš vidaus ir toliau judėti tikslo link. Bet koks sportas, judėjimas – turi galių judint mus fiziškai, protiškai ir emociškai link lengvumo, atnaujintos motyvacijos ir aiškumo pojūčio. Todėl „užplaukus juodam debesiui“ – geriausias būdas „išsivalyti“ nuo neigiamos energijos – yra bet koks judėjimas.