Patarimai prieš modelių atrankas

Visų svarbiausia – nepavėluoti į atranką. Geriau atvykti per anksti ir palaukti. Reikia išvykti tokiu laiku, kad dar nuvykus turėtumėte valandą laisvo laiko, nes nežinia kas pakeliui gali atsitikti – galbūt reikės užsipilti kuro, arba pasiklysite ir nerasite vietos, kurioje vyks atranka. Ypač, jeigu važiuojate į tą vietą pirmą kartą, tuomet tikrai reikėtų išvažiuoti kuo ankščiau iš namų, kad tuo atveju, jeigu pasiklysite, nesijaudintumėte, kad nespėsite į atranką, o išlikę ramūs, surastumėte teisingą kelią į reikiamą vietą.
Nėra nei vienos pateisinamos priežasties už pavėlavimą į modelių atrankas. Tai tik vienas iš pagrindinių dalykų, dėl kurių modelis net nepasirodęs, gali prarasti galimybę būti atrinktam projektui. Net nereikia sakyti, kad klientams toks modelio poelgis be jokios abejonės padarys labai prastą pirmą įspūdį ir kažin ar kada nors ateityje norės su tokiu modeliu dirbti. Todėl atvykti laiku ar net ankščiau į fotosesiją – yra labai svarbu.
Kai susitiksite su klientu, būkite mandagūs ir parodykite savo geras manieras. Pasisveikindami tvirtai paspauskite klientui ranką ir nuoširdžiai nusišypsokite. Klientai tikriausiai paklaus Jūsų kelių klausimų, kad geriau Jus pažinti ir papasakos apie savo vykdomą projektą, į kurį ir yra skirta atranka. Žinoma, jie taip pat peržiūrės modelio portfolio, kad įvertintų buvusius modelio darbus.
Kai kurie klientai dar nori, kad modelis apsivilktų kelis klientų drabužius ir trumpai praeitų podiumu, kad pamatytų modelio eiseną. Prieš modeliui išeinant iš atrankos, klientai modelį nufotografuos, kad turėtų kelias jo nuotraukas. Kad šios nuotraukos bus netinkamai panaudotos – jaudintis tikrai nėra ko, nes klientams jų reikia tik tam, kad atskirtų nuo kitų modelių, nes juk atrankose dalyvauja ne vienas modelis.
Štai ir visi pagrindiniai patarimai, kurių modelis turėtų griežtai laikytis prieš vykdamas į atranką. Jeigu klientui patiks tai ką jie mato, modelis bus atrinktas projektui.