Modeliai kūdikiai. Ką reikia žinoti.

Kalbant apie modelius kūdikius, yra geriau, kad juos atstovautų modelių agentūros, nei būti laisvai samdomiems. Turėti modelių agentūros palaikymą yra ne tik pats saugiausias būdas pristatyti savo kūdikį modelių pasaulyje, bet tai taip pat geriausias būdas užtikrinti, kad kūdikis gautų geriausias sąlygas, galimybes, klientus ir užmokestį.
Tačiau reikia žinoti, kad ne kiekviena modelių agentūra dirba su kūdikiais. Todėl modelių agentūros paieškose reikia būti itin atidžiam ir išsinagrinėti ar modelių agentūra dirba su modeliais kūdikiais.
Kad ir koks gražus ir nuostabus kūdikis bebūtų, jeigu modelių agentūra nedirba su kūdikiais, vien dėl kūdikio žavesio – ji tikrai nepakeis savo taisyklių. Todėl su agentūromis, kurios aiškiai pabrėžia nedirbančios su kūdikiais, geriau negaišti laiko. Prieš išsirenkant modelių agentūrą ir siunčiant jiems kūdikio nuotraukas, reikėtų viską nuosekliai išanalizuoti. Ar tiksliai yra žinoma, kad agentūra dirba su kūdikiais, kokio amžiaus kūdikius priima, galbūt yra keliami dar tam tikri reikalavimai.
Kaip ir įprastiems modeliams, modeliams kūdikiams nereikia profesionalių nuotraukų ar modelio portfolio, kad nusiųsti jas į modelių agentūrą. Užtenka paprastų kelių kadrų, kurie išryškintų ypatingąsias kūdikio savybes ar veido bruožus.
Vienas svarbiausių faktorių, kuriuos tėvams reiktų ypač sekti, tai vaiko augimas ir kūno išmatavimai. Kūdikiai greit auga, todėl modelių agentūrai reikia pateikti itin tikslius išmatavimų duomenis. Net gi tada, kai kūdikis bus atrinktas į modelius, tėvai turės nuolat sekti jo dydį, nes kas mėnesi arba dar dažniau turės modelių agentūrą informuoti kaip pasikeitė kūdikio išmatavimai.
Kai kūdikis patenka į tam tikrą modelių agentūrą, jam lygiai taip pat kaip ir įprastiems modeliams, reikia pasidaryti modelio portfolio. Žinoma, jis būna šiek tiek kitoks nei įprastų modelių, nes kūdikis dar nemoka nei pozuoti nei parodyti tam tikras veido išraiškas.
Svarbiausias patarimas tėvams, kurie nori savo kūdikius įleisti į modelių pasaulį – tai būti atsargiems ir labai atidiems. Visada pilnai perskaitykite sutartį, sąlygas. Išsinagrinėkite agentūros praeitį, atsiliepimus. Ir tik visiškai įsitikinę, kad šioje agentūroje kūdikiui bus tikrai saugu, ją pasirinkite.