Ar galima tapti modeliu turint strijų?

Strijos atsiranda, kada oda, laikui bėgant, yra ištempiama. Ir tai gali atsitikti ne tik nėštumo metu, bet ir staigiai padidėjus kūno masei, pradėjus sportuoti.
Strijas panaikinti „stebuklingais“ tepaliukais – neįmanoma, nes strijos yra viduriniame odos sluoksnyje, o taip giliai įsiskverbti negali joks kremas. Tačiau tokie produktai padeda tas strijas padaryti mažiau matomas, išblukinti. Ypatingai padeda kakavos sviestas.
Labai svarbu pradėti strijas gydyti kuo ankščiau, vos tik pastebėjus jų atsiradimą. Kuo ankščiau bus imtasi veiksmų, norint jas panaikinti, tuo geresnis ir greitesnis rezultatas bus. Jeigu strijos yra užleistos metų metus, kažką pakeisti yra labai maža tikimybė.
Tik todėl, kad turite strijų, dar nereiškia, kad turite pamiršti apie modelio karjerą. Viskas priklauso nuo to, kokio tipo modeliavimą pasirinksite. Jeigu norite būti maudymosi kostiumėlių modelis, o turite tikrai ryškias ir dideles strijas, kurių yra aplink sėdmenis, liemenį ir krūtinę, tuomet šansai juo tapti bus tikrai maži. Tačiau, jeigu strijų yra minimaliai ir jos nėra ryškios, tuomet jas bus galima retušuoti fotošopo pagalba. Pavyzdžiui, mados modeliai savo nuogos odos parodo gana mažai, nes yra skirti drabužių demonstravimui, taigi šiuo atveju – strijos nebūtų kliūtis modeliavimui. Be retušavimo, modeliui strijas užmaskuoja dar ir makiažo meistras prieš fotosesiją, todėl dėl šiek tiek nedidelių strijų – tikrai nekiltų problemų.
Trumpai tariant – strijos gali būti natūrali gyvenimo dalis, su kuria galima laisvai gyventi arba didžiausias gyvenimo priešas – viskas priklauso tik nuo Jūsų pačių. Tol, kol bus rūpinamasi savo kūno oda ir strijų gydymu, tol strijos nekels problemų modeliavimo srityje.