MIS BIKER 2017

Jo metu organizuojamas merginų grožio konkursas MIS BIKER 2017 šį kartą sulaukė dar daugiau ovacijų, o merginos tiesiog stebino visus savo grožiu. Iš viso konkurse dalyvavo 13 gražuolių, iš kurių net 5 buvo apdovanotos specialiomis nugalėtojų juostomis. Kadangi šios gražuolės varžėsi net keliuose pasirodymuose, jos jau spėjo prisirinkti būrius savo gerbėjų. Kadangi visiems įdomu apie jas sužinoti daugiau, pakalbinome merginas, o įdomesnius faktus pateikiame ir jums!

MIS GRACIJA 2017 – GABIJA

20170527 Baikeriu Naktys 089

Mergina, pavergusi visus savo šypsena, kuri nedingo visą dieną. 20 – metė Gabija yra gimusi po liūto ženklu, gyvena Kaune ir kaip pati sako „visada klauso savo vidinio balso“ kuris ir atvedė ją į šį modelių agentūros Pegasus organizuojamą grožio konkursą. Pati gražuolė gyvenimą tapatina su mokykla, kurioje kiekviena situacija yra tarsi naujas iššūkis, leidžiantis tobulėti ir taip siekti vis naujų tikslų. Gabijos gyvenimo tikslai labai paprasti ir aiškūs – keliauti, pažinti, dalintis. Aiški ir jos nuostata, dėl kurios dalyvavo šiame konkurse – „dalyvauju norėdama pažadinti savo vidinio variklio griausmą kelionei į šį laukinį baikerių pasaulį“. Ar pavyko tai padaryti, žino, tik pati Gabija, bet mes tikrai žinome, kad jai pavyko pažadinti visus šventės dalyvius ir nustebinti juos ne tik savo grožiu, bet ir energija bei pozityvumu.

MIS FOTO 2017 – VIRGINIJA

20170527 Baikeriu Naktys 091

19 – metė mergina iš Vilkaviškio siekia savo norų kad ir kaip tai sunku bebūtų. Vienas noras išsipildė – ji ne tik sudalyvavo MIS BIKER 2017 konkurse, bet, puikiai pasirodžiusi, ir laimėjo MIS FOTO 2017 titulą. Pati Virginija yra spalvinga asmenybė, nebijanti naujovių. Jos nusiteikimas ir drąsa jautėsi ne tik konkurse, bet ir prieš jį vykusioje videosesijoje, kurią organizavo Pegasus Video. Drąsi mergina visą laiką išliko ir labai draugiška, ne kartą paminėjo, kad visos merginos yra ne tik gražios, bet ir vertos laimėti pagrindinį prizą ir grožio karalienės karūną. Žinoma, Virginijos noras ir užsidegimas jautėsi net ir girdint tokius žodžius. Konkurso metu mergina neliko nepastebėta, o, anaiptol, atrado visą būrį ją palaikančių gerbėjų.

II VICE MIS – DOMININKA

20170527 Baikeriu Naktys 092

Žavi mergina iš Kauno, kaip ir priklauso avino ženklo atstovėms, visą laiką pasižymėjo savo tvirtu charakteriu. Gražuolė, paklausta apie savo gyvenimo šūkį, net nesusimąsčiusi pasakė: „ten, kur kiti stabdo, aš spaudžiu greičio pedalą“. Domininka dažnai dalyvauja įvairiuose renginiuose, turi daug veiklų, mėgsta šokti ir fotografuotis. Nors dėmesys ir konkursai merginai nesvetimi, tokio pobūdžio konkurse ji dalyvavo pirmą kartą. Kaip pati sakė, tai jai nauja ir įdomi patirtis. Stebint gražuolės eiseną nesunku pastebėti, kad ji jau ne vienerius metus šoka, todėl yra labai grakšti, o gal šis iškovotas titulas paskatins siekti ir modelio karjeros? Duomenų, panašu, gražuolei netrūksta…

I VICE MIS – SIMONA

20170527 Baikeriu Naktys 090

19 -metė kaunietė pernai iškovojusi MIS BIKER 2016 karūną ir šiemet nepaliko abejingų savo grožiui. Aktyviai sportuojanti ir grožio srityje dirbanti Simona tikrai labai energinga ir drąsi asmenybė. Jos šypsena ir garsios kalbos žavėjo susirinkusiuosius visą vakarą, o figūrai komplimentų negailėjo nei vyrai, nei moterys. Pati gražuolė teigia, kad sveikas ir gražus kūnas yra vienas iš jos gyvenimo tikslų. Taip pat ji norėtų įkurti savo grožio saloną. Kadangi Simona vadovaujasi mintimi, kad gyvenime nėra nieko neįmanomo, ji pažadėjo, kad MIS BIKER konkurse dalyvaus ir titulo sieks ir kitais metais. Pernai pavyko laimėti karūną, šiemet pritūko vieno mažo žingsnelio, o galbūt kitais metais jai vėl atsisuks fortūna?

MIS BIKER 2017 – PAULĖ

20170527 Baikeriu Naktys 093

Šių metų grožio konkurso nugalėtoja 20 – metė kaunietė Paulė tikrai nepaliko abejingų. Pati mergina sako, kad ji – nepagydoma optimistė, panašu, kad tuo optimizmu ji užkrėtė ne tik kitas MIS MIKER 2017 dalyves, bet ir į šventę susirinkusius žiūrovus. Keliauti mėgstanti gražuolė nelinkusi per daug atvirauti apie savo asmeninį gyvenimą. Jos teigimu, net iš, atrodo, keblių ir sunkių situacijų galima išsisukti, pasimokyti ir jose rasti kažką gero. Paulė turi daug svajonių ir tikslų, kuriuos pasiryžusi bet kokia kaina įgyvendinti. Vieną tikslą ji jau pasiekė – nuskynė laurus MIS BIKER 2017 grožio konkurse. Toks konkursas merginai buvo pirmasis, tad varžymasis su dar 12 merginų iš tiesų buvo nemažas iššūkis. Panašu, kad šiai gražuolei gyvenime šypsosi laimė ir visos svajonės pamažu pildosi. Linkime Paulei ir toliau žavėti visus savo grožiu, o galbūt su tuo susieti ir vieną iš daugelio merginos tikslų.

Daugiau akimirkų iš MIS BIKER 2017 rinkimų rasite foto galerijoje. Buvo smagu šiemet susitikti jau 10 – ąjį kartą! Pažadame, kad kitais metais jūsų vėl lauks BAIKERIŲ NAKTYS, o jose ir merginų grožio konkursas. Iki pasimatymo kitais metais!