Dizaineris Juozas Statkevičius pristatė naują pavasario-vasaros kolekciją „Slaptas JS gyvenimas“.

Kiekvienais metais organizuojamas grandiozinis šou dizainerio kūrybos istorijoje – jau aštuntasis. Iki tol mielai pasakodavęs apie būsimas kolekcijas, šiemet J. Statkevičius, paklaustas apie šou, mįslingai šypsojosi ir kalbėjo tik užuominomis, o intrigą stengėsi išlaikyti iki pat pristatymo dienos. Žadėjo, kad „tai bus netikėčiausias iš visų mano šou“, o didžiausias netikėtumas žiūrovų laukia pasirodymo pabaigoje. „Neabejoju, tikrai nustebsite“, – intrigavo kolekcijos autorius. Prasprūdo tik dizainerio mintis, jog kolekcija skirta tik suaugusiems. Kolekcijos idėja, pasak dizainerio, gimė po vieno pasisėdėjimo su rašytoja, menotyrininke ir dizainerio bičiule Kristina Sabaliauskaite.

Kaskart į J.Statkevičiaus rengiamus kolekcijų pristatymus renkasi ne tik mados žinovai, bet ir stiliumi bei naujausiomis tendencijomis besidominčios garsenybės. Ne išimtis ir „Slaptas JS gyvenimas“ pristatymas. Tarp vakaro svečių buvo galima sutikti daugybę verslo, politikos, kultūros, pramogų pasaulio atstovų. Pasveikinti dizainerio atvyko būrys Lietuvos žvaigždžių.

Renginyje apsilankė ir supermodelis Svetlana Griaznova. Elegantiškai pasipuošusi manekenė, bičiulė ir jo kūrybos gerbėja – J.Statkevičiaus. Intriguojančio šou su dideliu nekantrumu laukė ir viena turtingiausių Lietuvos moterų, J.Statkevičiaus kūrybos mecenatė Jolanta Blažytė-Uspaskich. Kaip ir visada J.Statkevičiaus mados pristatymą, „Slaptą JS gyvenimą“ režisavo žinomas teatro režisierius Gintaras Varnas, o podiumu žengė geriausi Lietuvos modeliai bei iš užsienio atvykę, mados pasaulyje žinomi Juozo kūrybos gerbėjai.