DIZAINERĘ AGNĘ KUZMICKAITĘ PRIPAŽINO “VOGUE”

Tai išties didelis pasiekimas mados pasaulyje ir garbė visai Lietuvai. Nuo šiol mūsų kraštietės vardas puikuosis tarp visiems žinomų “Chanel”, “Dior” ir kitų mados namų.

Pati dizainerė neslepia, kad toks pripažinimas atnešė daug laimės ir buvo labai netikėtas. “Vogue” dėka jos vardas gretinamas su “Versace”, “Gucci”, “Valentino” ir kitais visame pasaulyje žinomais vardais. Britiškasis “Vogue” pristato modelius iš rudeniui ir žiemai skirtos Agnės Kuzmickaitės kolekcijos. Joje – tūriniais, trimačiais drugeliais puošti drabužiai: džemperiai, striukės, sijonai ir suknelės. Ši dizainerės kolekcija buvo pristatyta dar vasario mėnesį Kijevo mados savaitėje “Mercedes – Benz Kiev Fashion Days”.

Kalbant apie šią savo sėkmę, Agnė prisimena pokalbį su skulptoriumi Mindaugu Navaku. Tąkart jie sprendė, kad geriau būti mažiau žinomu visame plačiame pasaulyje, nei mėgautis šlove mažesnėje auditorijoje.

Agnė Kuzmickaitė pristatinėja savo kolekcijas jau ne vienerius metus ne tik Lietuvoje, bet ir Kijeve, Milane, Paryžiuje. Dabartinis “Vogue” pripažinimas reiškia, kad Agnės Kuzmickaitės kuriamas mados ženklas egzistuoja ir yra vertinamas ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.