5 VISUR IR VISADA TINKANTYS DRABUŽIAI – PRIVALAI TURĖTI ŠIĄ VASARĄ

1. KLASIKINIAI BALTI MARŠKINIAI
Drabužis tinkantis prie visko ir leidžiantis sukurti įvairiausius įvaizdžius. Tokie marškiniai tinka ir šventėms ir kasdieniam dėvėjimui. Jei nesugalvoji kuo apsirengti, rinkis baltus klasikinius marškinius. Juos gali derinti ir su sijonais ir su kelnėmis.

2. KLASIKINIS ŠVARKAS
Griežto kirpimo švarkas tinka visoms figūroms, jis suformuoja siluetą ir yra neatskiriama dalykinės aprangos dalis. Švarkas tiks ir prie kelnių ir prie suknelės, tereikia mokėti pasirinkti tinkamą sau modelį. Jei nori įdomesnio įvaizdžio, gali švarką rengtis iš karto ant liemenėlės, bet jokiu būdu nekurk vulgaraus įvaizdžio – jis ne tik kad netinkamas daugelyje situacijų, bet ir nemadingas.

3. ELEGANTIŠKA MINIMALISTINĖ SUKNELĖ
Visos puikiai žinome, kad maža juoda suknelė – išsigelbėjimas bet kurioje situacijoje. Vasaros sezonu rekomenduojame juodą spalvą pakeisti balta ir tokią suknelę vėl galėsite rinktis kone kiekvienai progai. Balta spalva šią vasarą itin madinga, o klasikinė suknelė tinka visoms, tereikia išsirinkti sau labiausiai tinkamą ilgį ir siluetą.

4. KLASIKINIS LIETPALTIS
Nors daugeliui atrodo, kad lietpaltį reikėtų palikti rudeniui, kai lyja dažniau nei šviečia saulė, bet iš tikrųjų jį drąsiai gali rinktis ir vasarą. Lengvutį, vėjyje besiplaikstantį lietpaltį nesunkiai priderindi ir prie sportinių batelių ir prie dailių aukštakulnių. Šį sezoną stilistai rekomenduoja rinktis pastelinių spalvų lietpalčius ir puoštis jais ne tik lyjant vasariškam lietui, bet ir vėsesniais vasaros vakarais.

5. ODINĖ ROKERIŠKA STRIUKĖ
Odinės striukės taip užkariavusios mados pasaulį, kad jau kelis metus neužleidžia savo vietos niekam kitam. Šiemet vėl drąsiai dėvėk odinę striukę vėsesnėmis dienomis ar tiesiog vietoj megztinio. Vasaros sezono topuose originalios odinės striukės – su aplikacijomis, siuvinėtos ryškiomis spalvomis, aptaškytos dažais, su kutais ir t.t. Šis drabužis tikrai tau pravers, todėl nedvejodama įsigyk naują ar patobulink seną jau turimą striukę.