IDEALI APRANGA ŠVENTĖMS

Šventiniam įvaizdžiui rinkitės sodrius raudonus tonus, pagyvintus rožiniais ar juodais intarpais. Idealu, jei tai bus aksomas, jis visada suteikia rafinuotos prabangos.

Jei norite tapti vakaro karaliene ir traukti visų žvilgsnius visą naktį, rinkitės laiko patikrintą variantą – ilgą raudoną vakarinę suknelę. Žinoma, detalės irgi labai svarbios. Patartina, kad suknelės nugara būtų atvira, o kaklą puoštų blizgus vėrinys. Toks pasirinkimas tinkamas visoms šventėms ir niekada nepalieka abejingų.

Ieškančioms universalesnio varianto patartina rinktis išskirtinio silueto šilkines kokteilines sukneles. Jos atrodo itin moteriškai ir žaviai, o taip pat tinka įvairioms progoms pasipuošti. Tik nebijokite eksperimentuoti.

Puikų šventinį įvaizdį galite sukurti ne tik su suknele, galite derinti sijoną ir palaidines ar marškinėlius. Tokie deriniai taip pat atrodo labai šventiškai ir puošniai. Pavyzdžiui, galite rinktis pūstą gėlių motyvais puoštą sijoną iki kelių ir žaismingą palaidinę. Arba juodą minimalistinę palaidinę kartu su šilkiniu rožiniu sijonu. Atrodysite iš tiesų žavingai.

Galima rinktis ir klasikinį stilių. Tai gali būti juoda aksominė suknelė su vienu apnuogintu petimi. Toks įvaizdis atrodo itin prabangus ir rafinuotas. Šiek tiek pakoreguotas klasikinis stilius galėtų atrodyti taip – vidutinio ilgio aksominė suknelė be petnešėlių, kurioje įsipina ir blizgus violetinio atspalvio audinys. Neliksite nepastebėta bet kokiame vakarėlyje.

Jei norite sužibėti, betr nesate suknelių gerbėja, rinkitės kelnių kostiumą. Geriausiai tiktų klasikinis, įliemenuotas, raudonos spalvos kostiumas, kuris išryškina jūsų mnoteriškas formas. Toks pasirinkimas tinkamas ir oficialiems susitikimams ir nakties linksmybėms.

Yra daug galimybių sužibėti per šventinį vakarėlį, tik pasirinkite kas labiausiai patinka jums.