ŽIEMOS IŠPARDAVIMŲ METAS – KOKIE BATAI PATS GERIAUSIAS LAIMIKIS?

Šį kartą žvalgomės į batus ir padedame jums išsirinkti tokius, kurie bus madingi ir kitą sezoną. Prieš eidama apsipirkti visų pirma nuspręsk, ko būtent ieškosi ir tada atrask laikui nepavaldžių gėrybių. Štai keli puikūs batų pasirinkimai.

Guminiai batai.
Praėjusįjį sezoną mados pasaulyje karaliavo plastikiniai batai, o ateinantį jų vietą užims guminiai – kur kas patogesni ir patvaresni. Į tokius batus investuokite, nes jie tarnaus ne vieną sezoną. Atkreipkite dėmesį, kad patys batai turėtų būti įdomūs, ryškūs, bet kartu ir klasikinių formų. Nebijokite batų, puoštų dirželiais, netikėtais įsiuvais ar blizgančiais akmenukais. Būkite išskirtinės.

Masyvūs sportiniai batai.
Ilgainiui vis labiau įsigali nuomonė, kad sportiniai batai toli gražu nėra skirti tik sporto salei. Jie vis labiau įsitraukia į stileivų kasdienybę ar net šventinį stilių. Dabar stilistai ragina rinktis masyvius, didelius sportinius batus. Jie puikiai dera su laisvais kelnių kostiumais, sijonais, džinsais. Tai labai universalūs ir daugeliu atvejų tinkantys batys.

Raudoni batai.
Raudoni batai buvo vainikuojami 2017 – ųjų stilingiausiais. Stilistai ir mados ekspertai perspėja, kad 2018 – aisiais ši tendencija irgi išlieka. Todėl dairykitės būtent raudonų batų. Nuo sodrios vyšnių raudonos iki ugningos primenančios oranžinę. Raudonus galite pirkti bet kokius batus – aukštakulnius, sportbačius, aulinukus, basutes… Tai puikus įvaizdžio akcentas.

Kaubojiški batai.
Dizaineriai atsisuko į praeityje itin madingais buvusius kaubojiškus batus, jie vėl grįžta į mados olimpą. Tiesa, kiek kitokia stilistika. Batai gali būti tiek trumpi, tiek ir ilgi. Geriausiai, jei tai būtų įvairiaspalviai, ryškūs batai. Naujoji jų versija yra šiek tiek seksualesnė nei įprasta ir jie neatrodo visiškai kaubojiškai, labiausiai šį stilių išįduoda sunkūs kampuoti kulnai ir smailėjančios nosys ir tvirtas padas.

Egzotiški batai.
Įdomūs, egzotiški batai iš gyvatės ar krokodilo odos visada išliks madingi ir neužleis niekam savo vietos. Tokius batus drąsiai galite pirkti ir nešiosite tikrai ne vieną sezoną. Tokie batai tikriausiai bus pagrindinis jūsų stiliaus akcentas ir jūs atrodysite tikrai stilingai bei išskirtinai. Tokie batai, galima teigti, turi netgi išliekamąją vertę.