Kaip išlaikyti sveikos mitybos įpročius – dirbant iš namų?

Nebijokite eksperimentuoti. Kai dirbate iš namų, greičiausiai daugiau laiko praleidžiate ir virtuvėje. Gaminti įvairius patiekalus yra tikrai smagus laiko praleidimo būdas, kurio metu galite išbandyti naujus receptus. Eksperimentuokite su naujais patiekalais, išbandykite savo sukurtą receptą arba tiesiog paimtą iš interneto. Skirdami šiek tiek laisvo laiko patiekalo paruošimui – ne tik pasidarysite malonią pertrauką nuo darbo, bet ir tuo pačiu geriau suvoksite, ką dedate į savo kūną.
Stenkitės valgyti sveiką maistą. Kai dirbate iš namų, Jums nebereikia jaudintis, kad bananas ar obuolys ištiš ar subliūkš Jūsų priešpiečių dėžutėje. Darbas namuose Jums suteikia daugiau galimybių naudotis virtuvės ištekliais sveikiems patiekalams ir užkandžiams ruošti. Todėl panaudokite tai savo naudai ir įtraukite daugiau sveiko maisto į savo racioną. Pavyzdžiui, tai gali būti avokadas su bananų skrebučiais – tokį patiekalą darbo aplinkoje tikrai būtų sunku paruošti.
Gerkite daug skysčių. Gerdami skysčius visą dieną, mes palaikome gerą savo kūno hidrataciją ir leidžiame kūnui išlaikyti reikalingas maistines medžiagas. Laimei, pasiekti savo dienos išgerto vandens kiekio tikslus – paprastai yra daug lengviau namuose nei darbe. Juk ne visur darbuose yra galimybė greitai įsipilti švaraus vandens.
Venkite dirbti virtuvėje. Suprantama, kad Jūsų nauja darbo vieta gali tapti ir virtuvė. Ypatingai, jeigu Jūsų virtuvėje yra didelis ir patogus stalas dirbti su kompiuteriu. Tačiau, jeigu didžiąją dienos dalį praleidžiate virtuvėje, nenuostabu, kad kur kas dažniau nei įprasta galite turėti ir užkandžių pertraukėles. Todėl, jeigu Jūsų darbo vieta yra virtuvėje, stenkitės šaldytuve laikyti tik sveikus užkandžius.