Kavos nauda jūsų kūno odai

Kava mažina celiulitą. Manoma, kad kavoje esantis kofeinas mažiną celiulitą. Jis praplėčia kraujagysles, taip pagreitindamas kraujo apytaką. To pasekoje celiulitas sumažėja. Kavos tirščius reikėtų trinti į celiulitą turinčias vietas rytais, kai kūnas dar nėra visiškai prabūdęs, kad būtų suaktyvinta kraujotaka.

Nuo senėjimo. Vieno tyrimo metu buvo išsiaiškintas ryšys tarp kavos gėrimo ir senėjimo.
Dedant kavą tiesiai ant odos, ji gali nuimti saulės žymes, raudonumą, smulkias linijas.

Vitaminas B-3 nuo odos vėžio. Kava yra turtinga vitaminu B-3 (niacinu). Niacinas iš kavos pupelių išsiskiria tada, kai jos yra užplikomos verdančiu vandeniu. Remiantis odos vėžio fondu, niacinas gali būti naudingas kovojant su ne melanomos vėžiu, taip pat gali užkirsti kelią kitiems odos dariniams.

Kavos tirščius galima naudoti kaip veido šveitiklį. Kadangi kavos tirščiai susideda iš mažų granulių, jie puikiai veikia kaip veido šveitiklis. Nusišveitus veidą su kavos tirščiais, nušveičiama negyva oda ir oda tampa skaistesnė bei švaresnė. Oda po tokio nušveitimo taip pat tampa tvirtesnė.

Kava sumažina paakių tamsumą. Kadangi kava yra pilna antioksidantų, ji gali būti naudojama kaip paakių serumas, kad sumažinti paakių tamsumą bei patinimą.