Kaip išlaikyti vyrą susidomėjusį po to, kai su juo permiegate?

Kai kurie vaikinai siekia merginų tik dėl vieno – sekso. Po to, kai tai gauna, jie pasirengę išeiti. Tokie vyrai nesukuria tokio stipraus emocinio ryšio su savo partnerėmis kaip tai daro moterys. Jie gauna tai, ko nori, ir eina ieškoti kito žmogaus. Tiesa yra tai, kad vyrams svarbu išvaizda, todėl jie eis paskui moteris, kurios jiems atrodo fiziškai patrauklios. Jiems nebūtina gerai pažinti moteris, su kuriomis jie miega ir taip pat jie ieško kažko trumpalaikio ir neįpareigojančio. Dažnai jauni vyrai dar neketina nusistovėti, bet kodėl turėtų? Jie gali miegoti su bet kuo, linksmintis ir daryti, ką tik nori be jokių įsipareigojimų ir suvaržymų. Būtent todėl jų elgesys gali pasikeisti po to, kai su jais permiegate.
Kartais vyrams rytai po santykiavimo reiškia, kad jau laikas dingti. Jie gavo tai, ko norėjo ir neieško nieko rimto, tai kam dar trukdytis? Jeigu vyras elgiasi kitaip po to, kai permiegojo su Jumis, gali būti, jog nerimauja, kad Jūs versite jį kurti santykius. Gali skambėti keistai, tačiau daug vaikinų bijo įsipareigoti kažkam daugiau nei vienos nakties nuotykis. Jie gali net imti panikuoti, kad Jūs ketinate supažindinti jį su savo tėvais arba staiga imsite tikėtis, kad jis Jums pasipirš ar atsikraustys kartu gyventi. Todėl net jei norite pereiti į aukštesnį santykių lygį, kol kas to neminėkite. Kai permiegate su vyru, tai nėra tinkamiausias metas paminėti, kad ieškote kažko rimto, nes tai gali jį atstumti. Šiek tiek palaukite, galėsite apie tai pakalbėti vėliau ir jokiais būdais jo nespauskite ir jis pas Jus ateis, kai bus tam laikas.
Ką moterys daro neteisingai, tai kad po to, kai permiega su vyru, skiria jam visą savo dėmesį. Žinoma, sunku to nedaryti, kai atrodo, kad turite jam jausmų. Tačiau šitai vyrus atbaido. Susilaikykite – atrodysite įdomesnė ir jie ims Jumis domėtis. Tiesa, gali būti, kad Jūs jam taip pat labai patinkate, tačiau kuo daugiau dėmesio jam rodysite, tuo labiau jis atitols. Leiskite jam pas Jus ateiti pačiam, nes kitaip jis gali jaustis varžomas ir norės pasitraukti.
Vyrai kartais nerimauja, kad po permiegojimo su kažkuo, vienintelis dalykas, kurį jie gali padaryti, tai pereiti prie rimtų santykių. Būkite linksma seksuali moteris, su kuria jam patinka leisti laiką ir leiskite jam spėlioti, koks Jūsų sekantis žingsnis. Tai gali vykti ir miegamajame, ir bet kurioje vietoje, kur Jūs susitinkate. Sukurkite iš savęs mįslę ir leiskite jam pamatyti žaismingą Jūsų pusę. Būkite įdomi ir spontaniška. Parodykite jam, kad esate jaudinanti, įdomi moteris, kuri papildo jo gyvenimą, o ne tokia, kuri jam nuolat skambinės, kai jis išėjęs su draugais ar nori pabūti vienas. Neprašykite iš jo jokio patvirtinimo, pasitikėkite savimi (ar bent apsimeskite), todėl, kad kuo saugesnė Jūs jaučiatės, tuo labiau jį suintriguosite.
Žinoma, jei planuojate su šiuo vaikinu susitikinėti, Jums reikės jį pažinti geriau. Tačiau kol kas užteks jam trumpomis žinutėmis leisti žinoti, kaip Jums patiko laikas su juo miegamajame ir galbūt pasiūlyti ką nors kitam kartui. Jūs parodysite jam, kad apie jį galvojate, tačiau neparodysite per didelio prisirišimo. Su laiku Jūs tapsite vis artimesni ir ilgainiui sukursite abipusį ryšį. Sakykite jam komplimentus – jis pasijaus gerai dėl to, kad su Jumis permiegojo ir taip pat priminsite Jam, kad egzistuojate.
Jei santykiai neina ta linkme, kuria Jūs tikėjotės, gali būti, kad jis nesupranta, ko Jūs norite. Jeigu Jūs vaidinote sunkiai prieinamą moterį su užuominom, kad norite kažko daugiau ar tikėjotės, kad jis ilgainiui supras, kad Jūs norite daugiau, laikas atviram pokalbiui. Būkite atvira – Jums patiko su juo miegoti, bet dabar norite daugiau. Tai paprasta. Tik nesitikėkite per daug. Jūs nesate vienas kitam nieko skolingi. Duokite jam laiko suprasti, ką jis jaučia. Ir venkite jį spausti. Leiskite nuspręsti jam pačiam.
Nepamirškite, kad Jūsų laimė yra svarbiausia ir laikykite galvą aukštai.