Visa tiesa apie veido kaukes

Nepriklausomai kokio tipo kaukę naudojate, yra keli esminiai žingsniai kurių turėtų laikytis visi. Prieš dėdami kaukę, visada veidą pagarinkite virš karšto vandens puodelio arba prie veido pridėkite šiltą, šlapią audinį. Šiluma sušvelnina Jūsų porose esančias šiukšlytes ir išvalo odą. Norėdami pasiekti tikrų profesionalių rezultatų, dėkite detoksikuojančią ar valančią kaukę, o po jų drėkinamąją, nes visus odos tipus po valymų reikia nuraminti bei, žinoma, drėkinti. Taip pat dėkite kaukę ir ant kaklo, nes Jūsų kaklas yra toks pat svarbus kaip ir Jūsų veidas, todėl jį reikia tinkamai prižiūrėti.

 

Sausa ir jautri oda. Odą drėkinanti kaukė yra vienintėlė, kurią turėtų naudoti merginos ar moterys, turinčios sausą ar jautrią odą. Labiau tinka kaukė kremo formulės, o ne molio ar šveičiamoji. Su šia kauke Jūs atnaujinsite ir apsaugosite odą, o ne ją išdžiovinsite ar dar labiau išsausinsite. Namuose gaminamos kaukės receptas iš graikiško jogurto ir šaukštelio medaus puikiai tiks Jūsų sausai odai. Jogurte yra fermentų, kurie padeda atsikratyti bet kokių negyvos odos ląstelių. Raminanti priemonė taip pat padės išlaikyti natūralius Jūsų odos aliejus.

 

Į aknę linkusi oda. Veido aliejaus naudojimas kaip kaukė yra puiki priemonė į aknę linkusiai ar riebiai odai. Kova su aliejumi gali subalansuoti riebalines liaukas ir padėti išgyti po spuogų likusioms dėmėms. Nepaprastai svarbu yra atkurti natūralių aliejų balansą odoje. Per daug išsausėjusi oda gamins dar daugiau aliejaus ir taip dar labiau užkimš odos poras. Taigi, jei norite giliai išvalyti savo poras, turėtumėte pradėti nuo molio ar gelinės kaukės.

 

Riebi oda. Turintiems riebią odą puikiai turi tikti šveičiamoji ar molio kaukė. Molio kaukė tinka riebiai odai, nes ji sausina odą bei pašalina nešvarumus. Mineralai ir vitaminai suteiks Jūsų veidui švelnumą ir elastingumą, tačiau jį šiek tiek išsausins, todėl po šveičiamosios ar molio kaukės uždėkite drėkinamąją kaukę, kuri atkurs odos drėgmę ir pusiausvyrą. Pirmąją ir drėkinamąją kaukes palikite 10 – 15 minučių, nes Jūsų odai reikia laiko įsisavinti ingredientus. Su šiomis kaukėmis Jūs sudrėkinsite ir išgydysite savo odą.

 

Mišri oda. Į mišrią odą reikėtų žiūrėti kiek kitaip. Kadangi ant viso veido gali būti skirtingų veido odos tipų, tai su tokia oda reikia elgtis atsargiai, todėl kiekviena veido sritimi reiktų rūpintis atskirai. Tepkite molio kaukę ant savo T – zonos jei ji yra riebi, o drėkinamąją kaukę, tokia kaip jogurtas su medumi, ant likusio veido. Jūsų oda gali keistis pagal metų laikus, todėl atitinkamai gali tekti keisti ir kaukes. Fermentinė kaukė puikiai tinka mišriai odai ir yra pakankamai švelni, kad galėtumėte tepti ant viso veido. Naminė kaukės versija gali būti ir sutrintas ananasas, sumaišytas kartu su jogurtu. Natūralūs fermentai vaisiuose, tokiuose kaip ananasas ar papaja puikiai pašalina negyvos odos ląsteles.