Trys sporto šakos, kurios padės suformuoti modelio figūrą

Šios trys sporto rūšys garantuoja nepriekaištingą figūrą, žinoma, jeigu bus sportuojama sąžiningai. Norint, kad sportas kuo efektyviau veiktų, reikės atsisakyti ir kai kurių maisto produktų, tokių kaip duona, makaronai ir sūris. Užsiimant šiomis sporto šakomis ir šiek tiek subalansavus mitybą (atsisakius kelių maisto produktų), rezultatai tikrai bus stulbinantys, žinoma – ne per vieną naktį.
Boksas. Tai aukšto intensyvumo treniruotė, kuri priverčia kūną „verkti“. Boksas yra tokia sporto šaka, kuri priverčia pajusti kiekvieną savo kūno raumenėlį, jeigu ankščiau nebuvo susidurta su šia sporto šaka. Po bokso treniruotės galima pajusti net tokius raumenis, apie kurių egzistavimą net nebuvo žinoma. Boksas – tai intensyvi viso kūno treniruotė, kurios metu yra pajungiami į darbą visi kūno raumenys, tai tikra kalorijų deginimo „mašina“. Boksu užsiima tokie modeliai kaip Gigi Hadid, Georgia Fowler, Elsa Hosk, Adriana Lima.
Barre treniruotės – tai sparčiai visame pasaulyje populiarėjanti judesio programa, kuri jungia baleto, pilateso, fitneso ir judesių biomechanikos visumą. Šių treniruočių tikslas – stiprus, lankstus, elastingas, plastiškas ir gražiai atrodantis kūnas. Barre yra vidutinio intensyvumo, treniruotės skirtos viso kūno raumenų stiprinimui bei ištvermės ugdymui. Barre padeda formuoti taisyklingą laikyseną ir stovėseną. Modeliai, kurie užsiima šia sporto šaka: Martha Hunt, Lily Aldridge, Stella Maxwell.
Pilatesas. Ši sporto šaka – tai unikali kombinuota pratimų sistema, veikianti žmogaus mentalitetą, protą, intelektą, kartu sėkmingai vystydama jėgą, lankstumą, ištvermę ir judesių koordinaciją. Tai pratimų programa kūnui ir sielai kartu. Jeigu ankščiau minėtos sporto šakos Jums atrodo per stiprios ir per daug aktyvios, tuomet ši sporto šaka Jums būtų kaip tik. Šia sporto šaka galima užsiimti ne tik per bendras treniruotes, tačiau ir savarankiškai namuose. Pilateso pratimai pagražina kūno formas, laikysena. Modeliai, kurie atlieka pilateso pratimus: Lily Aldridge, Georgia Fowler, Candice Swanepoel.