SPORTINĖ APRANGA UŽ SPORTO SALĖS RIBŲ

Sportinius drabužius vilkinčios moterys pastebimos visame pasaulyje. Tokia tendencija pamažu vis auga, sportiniai drabužiai dėvimi ne tik sportuojant, bet ir vakarojant ar net švenčiant. Žinoma, atrodysi ne kaip, jei iš sporto salės tiesiai išskubėsi į vakarėlį, bet pritaikyti šį stilių tikrai galima. Štai keli patarimai.

Nenumokite ranka į tendencijas ir madas. Sportiniai drabužiai irgi keičiasi. Reikia žengti koja kojon su mada. Atkreipkite dėmesį į audinius, raštus, spalvas, tekstūras, siluetus. Sportiniai drabužiai gali sukurti nebūtinai sportišką stilių.

Drabužis turi būti stilingas, patogus, funkcionalus. Būtinai investuokite į kokybiškus drabužius, kurie būtų ne tik patogūs, bet ir nesukurtų nepatogių situacijų. Pavyzdžiui, tamprės turi būti tvirtos ir elastingos, kad pasilenkus išsitempusios vietos nepersišviestų. Tai galioja visiems drabužiams.

Prie sportinio stiliaus taip pat galite derinti ir aksesuarus, papuošalus. Žinoma, tai daryti reikia itin atsargiai ir apgalvotai, bet rezultatas tikrai gali nustebinti. Pasirinktas aksesuaras turi būti stilingas, bet kartu ir neįpareigojantis, šiek tiek sportinio stiliaus, ne toks, kokį rinktųmėtės prie vakarinės suknelės.

Apsvartykite, ar apranga tikrai tinka šioje situacijoje. Stiliuje pamažu nyksta ribos tarp to, kas tinkama ir netinkama. Bet etiketo taisyklės vis dėlto išlieka ir jų reikėtų laikytis. Pavyzdžiui, sportinė liemenėlė ir šortai gali būti tavo apranga iškylai gamtoje su draugais, bet tokia apranga visai netinka popietei su draugais kavinėje miesto centre.

Jei dar svarstote ir nedrįstate sportinių drabužių įtraukti į savo kasdieninį garderobą, pradėkite nuo švelnių pastelinių spalvų. Tokie rūbai lengviau įsilieja į bet kokį stilių, o jau tada stebėkite, ar pačios viešumoje jaučiatės gerai su tokia apranga. Jei priprasite ir pamėgsite šį stilių, galėsite pereiti prie ryškesnių spalvų.