Pavasario laikotarpis: aštuntasis dešimtmetis

Viską, kas buvo aštuntajame dešimtmetyje – atgimsta! Geresnio šūkio, taip tiksliai apibūdinančio sezono nuotaiką, ir negalima sugalvoti. Nuo muzikos iki filmų, nuo spalvų kolorito iki drabužių konstrukcijų – viskas primena tą nerūpestingai rafinuotą laikotarpį ir, kaip netrunka įsitikinti, jau greitai užguls ir parduotuvių lentynas.
Aštuntąjį dešimtmetį, galima drąsiai teigti, kad simbolizuoja ilgos ir žemę šluojančios suknelės, perregimi stambūs nėriniai, vaivorykščių spalvų dryžiai, o kur dar švysčiojantys kutai, iš skiaučių siūti drabužiai, zomšinės liemenės…


Visa tai alsuoja bohemiška festivalių nuotaika ir lengvai apkvaitusia paauglių vasara, tačiau neabejokite, kad kokį nors santūrų elementą pasiskolinusi ir pritaikiusi savo drabužinėje, kiekviena moteris galės atrodyti nepaprastai įdomiai ir stilingai. O galbūt kaip tik tai, ko jums reikia – santūresni kasdieniniai motyvai, tokie, kaip kelnės aukštu liemeniu, iš pažiūros konservatyvios, tačiau krūtinę dailiai apgulančios šilko palaidinės ar marškiniai, nutaškyti įmantriais spalvotais raštais.