Modelio Dania Denise grožio paslaptys

Modelis sako, kad yra bendrų, visiems tinkamų grožio patarimų, tačiau net ir jais nereikėtų aklai naudotis, neapgalvojus ar jie tikrai yra būtent Jums tinkami. Juk kiekvienas žmogus turi skirtingą odos tipą, kuriam reikia skirtingos priežiūros, skirtingą medžiagų apykaitą, odos spalvą ir t.t.
Modelis Dania turi problematišką odą. Gražuolę kankina egzemos ir strijos, todėl ji nuolat privalo itin rūpintis ir prižiūrėti savo oda. Dania savo veido odą valo, tonizuoja ir drėkina kiekvieną rytą ir kiekvieną vakarą. „Visada, kada maudausi, darau ir viso kūno šveitimą su ilgu šveitimo šepetėliu, kad nušveisti negyvos odos sluoksnį. Aš visada turiu išlaikyti savo odą sudrėkintą, kad išvengčiau raukšlių ir pleiskanojimo. Naudoju taip pat ir paakių kremą, kurį tepu ne tik ant paakių odos, bet ir ant vokų. Norėdama pasveikti nuo egzemos, naudoju specialų kremą ir be abejo – stengiuosi gerti labai daug vandens“, – pasakojo modelis.
Modelis Denise nenaudoja makiažo įprastomis dienomis. Kada gražuolė nedirba, ji būna be makiažo. Denise tik pasitepa su specialiu kremu tamsius paakius, kurie atsiranda nuo neišsimiegojimo grįžus vėlai iš darbo, sudrėkina kremu veido odą, kad ji neišsausėtų ir pasitepa lūpas bespalviu blizgesiu.
„Nesilaikau dietos, neskaičiuoju kalorijų. Niekada to nedariau ir greičiausiai niekada to ir nedarysiu. Valgau 5-6 kartus per dieną, tačiau mažomis porcijomis ir geriu be galo daug vandens. Negeriu kavos, energetinių ar gaiviųjų gėrimų. Užkandžiams renkuosi daugiausia šviežius arba konservuotus vaisius“, – apie savo mityba pasakojo Denise.
Modelis yra žemo ūgio, tačiau dėl to nei kiek nepergyvena. „Aš jau labai senai išmokau nesigailėti savęs dėl to, kad nesu pakankamai aukšta, kad būčiau podiumo ir mados modelis. Aš priimu save tokią, kokia esu ir dirbu su tuo ką turiu, o neleidžiu laiko veltui gailėdamasi savęs ir skųsdamasi dėl per žemo savo ūgio“, – atviravo Modelis.
„Visada reikia įžvelgti geresnę pusę, nesusikoncentruoti ties blogąją. Susikoncentravimas ties dalyku, kuris kelia blogas emocijas – iššaukia dar daugiau blogesnių dalykų, todėl būkite laimingi ir džiaukitės bei vertinkite tai, ką turite!“, – patarė Denise.