Ko reikia, kad būtum modeliu?

Tai nėra visiškai teisingas atsakymas, nors fiziniai duomenys ir labai yra svarbūs modelių pasaulyje. Tačiau yra daugybė kitų faktorių, kurių reikia būti ne tik modeliu, bet būti geru modeliu.
Vienas iš jų – tai asmenybė. Nei vienas fotografas ar klientas nenori dirbti su tokiu modeliu, kuris turi nuobodžią asmenybę arba dar blogiau – išvis jos neturi.
Dar vienas faktorius – tai sugebėjimas priimti kritiką. Jeigu modelis turi silpnus nervus, tuomet jis bus labai nusivylęs modelio karjera. Nes ne kiekvienam fotografui ar klientui patiks modelio nuotraukos. Bus ne vienas projektas, kuriam modelis netiks ir klientai tai modeliui pasakys. Modelių agentūra, kuriai priklauso modelis, gali paprašyti modelio kažką pakeisti savo išvaizdoje, kas jiems galbūt netinka ir modelis, nori to ar nenori – privalės tai daryti. Modelis turi suprasti, kad jis bus matomas visam pasauliui, todėl jis bus ne tik giriamas, bet ir kritikuojamas.
Modelis turi būti kantrus. Modelių pasaulyje niekada niekas nevyksta greitai. Fotosesijos užtrunka nemažai laiko, padaryti gerą nuotrauką užtrunka laiko, gauti užsakymus iš klientų užtrunka laiko, gauti atlygį už darbą – taip pat gali užtrukti šiek tiek laiko, todėl, jeigu modelis nesugebės iškęsti nuotraukų, atlygio ar užsakymų vėlavimų, tuomet šis darbas ne jam.
Tolerancija turi būti vienas iš svarbiausių modelio bruožų. Modeliams reikia dirbti ne tik su fotografais, bet ir su klientais, makiažo meistrais, dizaineriais, apšvietimo meistrais, kitais modeliais ir kitais komandos nariais, kurie galbūt gali modeliui nepatikti. Taip pat gali suerzinti tam tikros aplinkybės fotosesijos metu. Tačiau, nepriklausomai su kuo modeliui tektų dirbti ar kokiomis aplinkybėmis, modelis visada turi išlaikyti aukštą tolerancijos lygį. Aukšto tolerancijos lygio turėjimas, padės modeliui išgyventi sunkiausius laikus ar pakęsti įvairiausius žmones modelio karjeroje.
Kiekvienas modelis tiesiog privalo pasitikėti savimi. Jis turi tikėti tuo ką daro ir, kad daro tai gerai. Mylėti save ir žinoti savo vertę yra privalomas modelio bruožas, kurį jis turi turėti. Gebėjimas tikėti savimi ir tai, ką darai – yra visa pusė modeliui reikalingų faktorių modelio darbe.