Katie Holmes pasirodė viešumoje su tikru vasarišku įvaizdžiu

Viskas prasidėjo nuo vartotojo @microwavedtuna, kuris pasiūlė paprastą stiliaus iššūkį: „Parodyk man didelius marškinėlius, dideles kelnes. O dabar mažus marškinėlius su didelėmis, plačiomis kelnėmis. Ir dabar mažus marškinėlius su siauromis kelnėmis“, (ir taip toliau). Viršuje aptemptas liemuo, o apačioje padidinto dydžio kelnės tapo gana populiariu rūbu šią vasarą TikTok programėlėje ne tik tarp paauglių, tačiau ir tarp garsenybių. Katie Holmes tą tik patvirtina, kuomet gatvėje buvo sutikta kaip tik su tokio stiliaus kelnėmis.

Šį savaitgalį Katie drebino Niujorko gatves apsirengusi Re/Done baltą maikutę be rankovių, kartu su padidintais, plataus pasiuvimo džinsais iš Ulla Johnson. Kaip tik šis drabužių derinys šiuo metu yra „ant bangos“. Šios kelnės yra pagamintos pagal liūdnai pagarsėjusį JNCO stilių iš 90-ųjų, kuris išsiskirdavo savo plačiu pasiuvimu ir visos kelnės pagal savo plotį buvo lyginamos su parašiutu. Naujasis kelnių stilius yra šiek tiek racionalesnis bei modernesnis – Katie kelnės yra tiesiog didelės apimties ir ji jas supaprastina avėdama baltus sportbačius bei žavią sidabrinę Machete grandinėlę.
Nors Katie įvaizdis nėra visiška naujiena (dėl įdomumo pasižiūrėkite į Katharine Hepburn, Avril Lavigne, TLC ir Phoebe Philo), šis stilius po truputį tampa oficialiu vasaros aprangos kodu. Praeitą savaitę aktorė Sienna Miller taip pat apsirengė baltą palaidinę kartu su legendinėmis padidintomis kelnėmis. Bella Hadid taip pat buvo pasirodžiusi su panašia apranga. Taigi savo aptemptas kelnes kol kas padėkite į šalį.