Pharrell Williams kartu su „Adidu“ išleido naują vasarinių sandalų liniją

Pasaulinio lygio žvaigždė ir prodiuseris jau senai svajojo išleisti savo sandalų liniją. Pirmą kartą jam šovė tokia mintis kai pradėjo bendradarbiauti su „Adidas“ prekės ženklu dar 2014 metais. Šiuo metu jo dizaino filosofija atrodo ypač amžina. „Apie šį būsimą įvykį aš jau kalbu daugelį metų ir jis pagaliau tapo realybe“ – iš savo namų Majamyje telefonu kalbėjo Pharrell. „Manau, kad ši avalynė Jums patiks ir ją iš kart įsimylėsite“.
Skirtingai nuo standartinio tokių „baseino“ šlepečių dydžio, šios pagamintos pagal specialų Williams’o pageidavimą, kad kojos nevargtų ir pėdos šiek tiek būtų masažuojamos. Siluetas atitinka pėdos anatomiją su pridėtu paminkštinimu palei viršutinę šlepečių dalį, taip pat padas, į kurį įdėta prekės ženklo pagalvėlių stiprinimo technologija. „Patogumas yra viena iš detalių, į kurią mažai kreipiama dėmesio kai kalbama apie sportines šlepetes. Prekės ženklui visada svarbu kuo daugiau sutaupyti paleidžiant produkciją ir užsidirbti didesnį grynąjį pelną. Todėl šie sandalai buvo kuriami tam, kad visi iš mūsų galėtų patogiai ir kokybiškai žengti kiekvieną žingsnį“ – kalbėjo Pharrell.
Williams’o sandalų spalvos yra įvairios. Galima įsigyti tiek juodos spalvos, tiek oranžinės ar net rožinės. Na o kaip gi vertinti kojines, dėvimas kartu su šlepetėmis? „Kai kurie žmonės nenešioja nieko, kiti dėvi puskojines, tai priklauso nuo žmogaus ir jo nuotaikos, bei gyvenimo būdo. Taip pat daug reiškia ir tai, kur žmogus ruošiasi keliauti atitinkamai apsirengęs. Kaip nešiosite šią avalynę nėra svarbu, svarbiausia yra tai, ką jausite“ – sakė Williams’as.