Kaip vizualiai sumažinti klubų apimtį?

• Dėvėkite juodos spalvos apatinės dalies drabužius, nes tamsios spalvos vizualiai lieknina, o šviesios – atvirkščiai. Jums nereikia apsirengti visiškai juodai – tiesiog pasistenkite nešioti tamsesnių spalvų kelnes ar sijonus. Kad dar labiau paryškintumėte šį efektą, rinkitės šviesią palaidinę, nes kai aprangoje sukuriate kontrastą, dėmesys kryps į šviesesnį drabužį ir tai sukurs subalansuotos kūno formos iliuziją.
• Venkite aptemptų kelnių, nes jos tik dar labiau išryškins Jūsų kojų formas ir atkreips daugiau dėmesio. Jūsų klubai atrodys platesni, o kojos trumpesnės. Jums nebūtina visiškai atsiriboti nuo tokio tipo kelnių, nes galite jas dėvėti su palaidine, kuri efektyviai nukreips dėmesį į viršutinę Jūsų kūno dalį. Rinkitės kelnes, kurios priglunda prie Jūsų klubų ir eina tiesia linija žemyn. Tai sukuria ilgesnių kojų ir siauresnių klubų iliuziją.
• Nešiokite drabužius įdomiomis iškirptėmis, nes tai atkreips dėmesį į kitą Jūsų kūno dalį ir nukreips jį nuo Jūsų klubų, o tai yra puikus būdas vizualiai sumažinti klubų apimtis. Dar labiau sustiprinsite šį efektą pritaikydami aukščiau minėtą triuką su spalvomis.
• Apsijuoskite diržą – išryškinkite savo liemenį. Tai darydami, Jūs nukreipiate žmonių žvilgsnį į viršų ir tai sukuria Jūsų norimą iliuziją. Juoskitės diržą lygiai ties savo natūraliu liemeniu ir taip pat sukursite smėlio laikrodžio formos figūrą.
• Rinkitės tinkamo dydžio drabužius, nes drabužiai, kurie Jums netinka dydžio atžvilgiu, tik dar labiau praplatins Jūsų figūrą. Jeigu Jūsų liemuo yra akivaizdžiai lieknesnis nei Jūsų klubai, derėtų rinktis drabužius, kurie priglunda prie Jūsų klubų, o ne liemens, nesvarbu, ar tai suknelė, ar kelnės. Kitu atveju, jei drabužis priglus prie Jūsų liemens, jis bus per siauras ties klubais ir juos dar labiau išryškins. Taip pat venkite klostuotų drabužių, nes jie vizualiai praplatina kūną.
• Venkite ilgų palaidinių, nes jei jų kraštas siekia Jūsų klubus arba nusitęsia dar žemiau – ta vieta yra dar labiau išryškinama. Ieškokite palaidinių, kurios yra trumpesnės. Galite marškinėlius sukišti į kelnes. Tokiu būdu išryškinsite liemenį ir atrodysite lieknesnė.
• Šaltu oru puikiai tiks stambaus mezgimo megztiniai – jie ne tik šilti, bet taip pat jų patrauklus mezgimo būdas atkreips dėmesį į viršutinę kūno dalį. Tai išryškins Jūsų viršutinę kūno dalį ir automatiškai apatinė kūno dalis liks mažiau pastebima. Rinkitės bet kokius stambius megztinius ar marškinius, tačiau su jais teks derinti labiau aptemptas kelnes ir venkite horizontalių linijų bei stambių medžiagų.