ŠALTUOJU SEZONU JUS SUŠILDYS SPALVOTAS IR RYŠKUS MAKIAŽAS

Ši makiažo tendencija dar vadinama halografiniu makiažu ir ji iš tiesų užkariavo visų širdis. Toks makiažas yra labai individualus ir padeda kiekvienai moteriai atsiskleisti savaip, vis kitaip ir žaviai.

Pradėti reikėtų nuo tinkamo veido paruošimo. Svarbu, kad veidas atrodytų sveikai ir švytėtų, rezultatui pasiekti naudokite savo jau pamėgtas ir laiko patikrintas priemones. Makiažo pagrindu arba baze patepkite ir akių vokus, bus lengviau daryti makiažą ir jis laikysis ilgiau.

Akių vokams dažyti rinkitės pastelines spalvas, toks makiažas tiks visoms progoms. Jei norite išskirtinio ir dar ryškesnio įvaizdžio, naudokite kelias spalvas ir jas derinkite tarpusavyje. Tai gali būti tos pačios spalvos atspalviai ar visiškai kontrastingos spalvos. Nebijokite eksperimentuoti!

Kitas įdomus ir stilingai atrodantis pasirinkimas – akių vokus dažyti pasteline spalva, o pravedimą nupiešti ryškiaspalvį. Apačioje galite nubrėžti baltos spalvos pravedimą. Taip pat nebijokite blakstienų dažyti spalvotu tušu, tai šio sezono top’as.

Jei pakankamai išryškinote akis, su lūpomis vertėtų nepersistengti. Geriau rinkitės švelnų blizgį ar tiesiog lūpų balzamą ir lengvu atspalviu. Toks makiažas jus pavers stilinga asmenybe ir tikrai nepaliks abejingų.