Brazilijos modelis dalijasi patarimais kaip atgaivinti odą po saulės spindulių

„ Brazilijoje žmonėms patinka turėti tamsesnį įdegį, todėl čia labai svarbu pasirūpinti oda po deginimosi“, – teigia gražuolė.
Pirmiausia – gaivinanti veido kaukė, kuri reikalauja tik 5 minučių paruošimo ir 4 ingredientų: avokado, nesaldintų „Acai“ uogų, braškių ir medaus. Visus ingredientus reikia sumaišyti į vieną masę ir švelniai masažuojant veido odą bei kaklą, įtrinti kaukę ir palaikyti apie 10 minučių. Tai padės po saulės spindulių pavargusiai odai vėl atgauti švytėjimą.
Po kaukės, veidą nuplauti drungnu vandeniu ir nusausinti rankšluosčiu, tuomet pamaitinti veido odą, įmasažuojant ją drėkinančių veido aliejumi. Tačiau aliejaus reikėtų tepti atsargiai, nepadauginti, kad ant odos nebūtų jo pertekliaus. Lūpas taip pat reikėtų sudrėkinti lūpų balzamu, nes po kaitrių saulės spindulių jos sušerpetoja ir išsausėja.
Modelis pataria einant į parduotuvę, nusipirkti šiek tiek daugiau maisto ingredientų nei planavote, nes jie puikiai gali praversti ir Jūsų grožio rutinoje. Pavyzdžiui po paplūdimio Jūsų plaukus puikiai atgaivins jūros druskos ir kokso aliejaus miksas. Jūros druską, kokoso aliejų ir šiltą vandenį reikia sumaišyti į vientisą masę. Supilti masę į purškiamą buteliuką ir padalinus plaukus į dvi dalis, purkšti skystį ant plaukų šaknų, švelniai jas įmasažuojant. „Jei aš sveikai maitinuosi, noriu, kad ir mano oda bei plaukai taip pat sveikai maitintųsi“,- teigia gražuolė iš Brazilijos, kuri laikosi augalinės dietos.