AKTORĖS DIANE KRUGER GROŽIO PASLAPTYS IR RITUALAI

Atrodo, šiai moterai pavydėti gali ir jaunos panelės ir brandaus amžiaus moterys. Ji visada atrodo nepriekaištingai, o, atrodo, dėl to per daug nesistengia. Aktorė sau nieko nedraudžia, nekreipia dėmesio į populiarėjančias sveiko gyvenimo būdo madas, dietas ar panašius dalykus.

Nors ji pati yra mados namų “Chanel” veido odos priežiūros linijos veidas, sau mieliau renkasi laiko patikrintus gaminius. Atradusi tai, kas jai tikrai tinka, tą produktą Diane naudoja tikrai ilgai. Taip pa t, ji nesilanko pas kosmetologus, viską pasidaro pati. Jos grožio rutina tikrai paprasta: iš pradžių veidą prausia švelniu prausikliu, paskui nuvalo toniku ir galiausiai sudrėkina kremu.

Sunku patikėti, kad D. Kruger nesinaudoja vizažistų paslaugomis. Juk jos gyvenime tiek daug premjerų, pristatymų ir visokių oficialių renginių. Kaip ji pati sako, dažnai jai makiažas būna atliekamas darbo metu, tad kartais reikia leisti odai pailsėti ir užten ka pačios įdirbio paryškinant gražiausius veido bruožus.

Vaikystėje aktorė šoko baletą, jaunystėje – pramoginius šokius. Vėliau buvo padariusi pertrauką, o dabar aktyviai sportuoja. Kruger sako, kad sportas naudingas visapusiškai, todėl pati sportuoja keturis – penkis kartus per savaitę. Ji mielai renkasi “Pilates”, “Xtend”, Barre” treniruotes paįvairinti kasdieniams pratimams.

Aktorė labai mėgsta gaminti ir žinoma visada skanauja savo paruoštus valgius. Kaip pati sako, tai ne tik malonumas, bet ir hobis. Ji nesilaiko dietų ir valgo viską, bet žinoma, saikingai. Diane Sako mėgstanti eksperimentuoti virtuvėje ruošiant sudėtingus patiekalus, kuriais vaišina artimuosius ir draugus. Tokia veikla jai teikia džiaugsmą, o taip pat žino, kad valgo sveiką, namuose ruoštą maistą.

Svarbiausi rūpintis savimi. Pati aktorė sako, kad tai labvai individualus dalykas ir kas tinka vienam, gali visai netikti kitam. Poilsis jai asocijuojasi su bent ju devyniomis valandomis miego ir vienatve. Idealu, jei gali atsisakyti draugų kompanijos, pabūti viena, pasimėgauti manikiūru, pedikiūru ir kitomis procedūromis ir skirti visą dieną tik sau vienai.