Modelių plaukų pasirodymai

Šie pasirodymai yra puiki galimybė pasirodyti laisvai samdomiems modeliams ir naujokams, nes jie dažniausiai būna atviri visiems modeliams ir nereikia eiti per modelių agentūrą.
Modelių plaukų pasirodymus galima sulyginti su podiumo mados pasirodymais. Tik mados pasirodymuose visas dėmesys skiriamas aprangai, o plaukų pasirodymams – plaukams. Plaukų pasirodymuose žymiausiai viso pasaulio plaukų stilistai ant modelių plaukų parodo tai, ką moka geriausiai ir modeliai demonstruoja jų sukurtas šukuosenas eidami podiumu. Todėl plaukų pasirodymai yra labai naudingi tiems modeliams, kurie nori eiti podiumu, tačiau neatitinka aukštos mados reikalavimų.
Už kai kuriuos modelių plaukų pasirodymus modeliai gauna piniginį atlygį, už kai kuriuos ne. Tačiau tiems modeliams, kurie atlygio negauna, pasiūloma pasirodymo nuotraukos, kurios yra kur kas vertingesnės modeliams, nei piniginis atlygis. Taip pat modeliams priklauso nemokamas transportas, maitinimas ir be abejo – šukuosena. Į pasirodymus atvyksta ir geriausi pasaulio kirpėjai iš geriausių salonų, todėl apsikirpti pas juos, modeliams yra pats geriausias atlygis kokį tik galėtų gauti, nes reta modelių agentūra galėtų įpirkti tokio lygio plaukų stilistus.
Renkantis, kuriame plaukų pasirodyme dalyvauti, reikėtų atidžiai išsinagrinėti kokį atlygį pasirodymo organizatoriai siūlo. Kai kurie siūlo tik nemokamą kirpimą ir nuotraukas – kas yra gerai, tačiau yra tokių, kurie siūlo viską: kirpimą, nuotraukas ir nemokamus plaukų priežiūros produktus. Todėl, jeigu nusprendėte dalyvauti plaukų pasirodyme, išsirinkite tokį, kuris atneš daugiau naudos.
Į plaukų pasirodymų atrankas, atvyksta be galo daug modelių, todėl, jeigu modelis nori išsiskirti iš minios, jis turi nemažai įdėti pastangų. Reikia pasirūpinti, kad plaukai atrodytų sveikai ir būtų sutvarkyti geriausiai kaip tik įmanoma. Geriausi plaukų modeliai tie, kurie turi daug ir storus plaukus. Jie gali būti tiek banguoti, tiek tiesūs. Tačiau pagrindinis aspektas, pagal kurį atrankos komisija išrenka modelius, tai jų plaukų kiekis – kuo daugiau plaukų – tuo geriau.